5 obiecujących przedsprzedaży na rynku kryptowalut. Bitcoin Minetrix, Meme Kombat i inne | Wiadomości | CrypS.

5 obiecujących przedsprzedaży na rynku kryptowalut. Bitcoin Minetrix, Meme Kombat i inne

Autor: Partnerzy
Redaktor: Albert Czajkowski

Październik jest powszechnie uważany za najlepszy miesiąc dla kryptowalut. Nie bez powodu anglojęzyczni analitycy rynku zwykli nazywać go “Uptober” (od gwałtownych wzrostów wartości coinów). 

Handlowcy zmagają się jednak z odwiecznym pytaniem – która z kryptowalut wystrzeli najmocniej, przynosząc największe zyski? Konieczność wzięcia pod uwagę wielu zmiennych to fakt, który odstrasza wielu inwestorów przed wkładaniem funduszy w projekty, szczególnie nowe coiny w przedsprzedaży. 

W 2023 roku pojawiło się wiele obiecujących kryptowalut. W poniższym artykule wybraliśmy i przeanalizowaliśmy nowe projekty w przedsprzedaży

Spis treści:


Bitcoin Minetrix – rewolucja miningu BTC

Przedsprzedaż Bitcoin Minetrix okazała się spektakularnym sukcesem, zarobiwszy ponad 100 000 dolarów w zaledwie kilka minut. Wielu inwestorów skorzystało z okazji, aby nabyć tokeny $BTCMTX za jedyne 0,011 dolarów. Dzięki temu wiele osób zapewniło sobie udział w projekcie, który zrewolucjonizuje przyszłość wydobycia BTC.

Eksperci uważają, że propozycje i rozwiązania proponowane przez twórców Bitcoin Minetrix mogą sprawić, że projekt dorówna, badź przebije sukces Wall Street Memes. Token $BTCMTX ściągnął na siebie uwagę nie tylko fanów kryptowalut, ale także osób spoza środowiska. 

Klucz projektu tkwi w zdecentralizowanym podejściu do kopania Bitcoina w chmurze. Dzięki opcji stakowania tokenów $BTCMTX, inwestorzy będą mogli otrzymywać kredyty na wydobycie bitcoinów i uzyskać dostęp do tego lukratywnego biznesu bez inwestowania w drogi sprzęt. To unikalne podejście zapewnia nie tylko dostępność, ale także i bezpieczeństwo projektu. 

Bitcoin Minetrix – kryptowaluta, która zrewolucjonizuje wydobycie bitcoinów

Dla ułatwienia komunikacji, kanał Telegram Bitcoin Minetrix jest otwarty na aktualizacje i bezpośrednią interakcję z zespołem, a obecność na mediach społecznościowych informuje społeczność o osiągniętych celach i partnerstwach.

Dzięki udanej jak dotąd przedsprzedaży, Bitcoin Minetrix ma dobrą pozycję, aby stworzyć alternatywę dla zmonopolizowanego rynku wydobycia kryptowalut. 

Kup Bitcoin Minetrix 

Meme Kombat – obiecujący projekt Play-to-Earn

Meme Kombat ($MK) to zupełnie nowy projekt kryptowalutowy, który wprowadza w życie fascynujące rozwiązanie Play-to-Earn w postaci gry bitewnej. 

Meme Kombat, tak jak popularna kryptowaluta Wall Street Memes, jest memecoinem. Wielu ekspertów, podkreślając aspekt gry bitewnej i integracji wielu najpopularniejszych postaci ze świata memecoinów, głoszą, że $MK może eksplodować jeszcze bardziej niż $WSM. 

Platforma Meme Kombat umożliwi użytkownikom nie tylko rozgrywanie bitew przy użyciu najpopularniejszych postaci takich jak Pepe, Doge czy Floki, ale także obstawianie wyników bitew tokenami MK, a wszystko dzięki sztucznej inteligencji. 

Meme Kombat – obiecujący projekt Play-to-Earn 

Przedsprzedaż Meme Kombat oferuje wczesnym inwestorom możliwość zakupienia 50% ogólnej podaży $MK. Z ceną za token wynoszącą 1,667 dolara, projekt zdobył ponad 62 000 dolarów od momentu swojego uruchomienia. Ten wzrost zainteresowania odzwierciedlony jest także w napływie nowych członków na kanał Meme Kombat na Telegramie. 

Po zakończeniu przedsprzedaży tokeny $MK trafią na zdecentralizowaną giełdę (DEX). Zgodnie z planami, 10% podaży MK zostanie przeznaczone na zapewnienie płynności handlu.

Kup Meme Kombat

Launchpad XYZ – by lepiej zrozumieć Web3

Launchpad XYZ to projekt kryptowalutowy, który bierze pod uwagę wszystkie trudności, na które skarżą się użytkownicy Web3 i wychodzi im na przeciw. Tworząc ekosystem nawigujący wśród wszystkich istotnych cechy Web, Launchpad pozwala użytkownikom znaleźć odpowiednie projekty, na których pragną się skupić.

Launchpad XYZ oferuje wiele narzędzi, które ułatwiają inwestycje. Entuzjaści NFT mogą korzystać z narzędzia do oceny NFT, aby tworzyć, kupować i sprzedawać. Terminale handlowe oferują zaś wskaźniki techniczne, które pomagają lepiej nawigować na rynku kryptowalut. To tylko dwa z wielu narzędzi dostępnych w ramach Launchpadu. 

Launchpad XYZ - by lepiej zrozumieć Web3

Projekt jest napędzany kryptowalutą $LPX – tokenem ERC-20, który oferuje wiele korzyści i narzędzi do stakowania. Oprócz standardowego APY, użytkownicy otrzymają rabaty na różne usługi dostępne na platformie. 

LPX jest obecnie w przedsprzedaży, w której projekt zgromadził już 160 000 dolarów. Osoby zainteresowane mogą nabyć token za 0,035 dolara. 

Kup Launchpad XYZ

yPredict – analiza sygnałów rynkowych przez AI

yPredict (YPRED) to obiecująca kryptowaluta napędzająca platformę o tej samej nazwie, oferującej algorytmy przewidywania i analizy danych, które dostarczają traderom narzędzi do właściwego handlu w zmiennym świecie kryptowalut. Platforma jest także domem dla rynku przewidywań, na którym deweloperzy, eksperci i traderzy mogą udostępniać swoje modele przewidywań i zarabiać pasywne dochody.

Traderzy mogą kupować te modele na zasadzie subskrypcji i korzystać z sygnałów sztucznej inteligencji pochodzących z tych modeli do handlu kryptowalutami lub innymi aktywami. Opłata za subskrypcję jest płacona za pomocą tokenów YPRED. Ta kryptowaluta ma także szereg innych zastosowań, między innymi: dostęp do platformy yPredict, wskazówek i metryk opartych na danych ekspertów, prawo do głosu w ekosystemie yPredict.

yPredict - analiza sygnałów rynkowych przez AI

Dzięki mechanizmowi stake’ownia wykorzystującemu dynamiczną płynność, APY tokena pozostaną stałe, zaś implementacja sztucznej inteligencji może oznaczać spory wzrost wartości kryptowaluty po zakończeniu przedsprzedaży. Mówi się, że yPredict może przewyższyć wartością inne kryptowaluty AI takie jak Fetch.ai. 

Przedsprzedaż yPrecit jest obecnie w siódmym etapie, zaś cena za token wynosi 0,1 dolara, co w stosunku do ceny rynkowej ($0,12) stanowi niepowtarzalną okazję. 

Kup yPredict

Chimpzee – ekologia i zarabianie z Web3

Chimpzee (CHMPZ) wyłonił się jako przełomowa inicjatywa Web3, wykorzystująca technologię blockchain i sztuczną inteligencję do ochrony lasów i zagrożonych gatunków w obliczu narastających problemów środowiskowych.

Chimpzee integruje technologię NFT poprzez wprowadzenie cyfrowych paszportów do swojego ekosystemu. Ograniczona podaż paszportów NFT daje posiadaczom wyjątkowe korzyści, w tym ekskluzywne bonusy i promocje, przyciągając społeczność NFT.

Chimpzee prezentuje synergiczną współpracę między technologią sztucznej inteligencji a Web3. Za pomocą mobilnej aplikacji AI Avatar Generator użytkownicy tworzą spersonalizowane awatary “w stylu Chimpzee”, zasilane zaawansowanymi algorytmam AI. W wirtualnej grze, te awatary będą mogły walczyć z kłusownikami i chronić lasy, oferując immersyjne doświadczenie.

Chimpzee - ekologia i zarabianie z Web3

Użytkownicy będą mogli sprzedawać spersonalizowane awatary na NFT Marketplace, wspierając rozwijający się ekosystem. Uczestnicy etapu 1 lub etapu 2 przedsprzedaży mogą korzystać z wyjątkowej okazji wygenerowania jednego awatara za darmo.

Projekt jest obecnie na siódmym etapie przedsprzedaży. Cena jednego $CHMPZ to 0.00125 dolarów.

Kup Chimpzee


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.