Zonda wejdzie na włoski rynek | Wiadomości | CrypS.

Zonda wejdzie na włoski rynek

Maciej Żerelik
zonda

Zonda ogłosiła we wtorek, że w dniu 15 czerwca planuje wejść na rynek włoski. Zgodnie z komunikatem prasowym, ruch ten będzie prowadzony przez Barnabasa Goh, dyrektora ds. marketingu.


W listopadzie platforma kryptowalutowa mianowała nowego dyrektora generalnego i otrzymała zielone światło od kanadyjskich i estońskich organów regulacyjnych, aby rozszerzyć swoją działalność w Ameryce Północnej i Unii Europejskiej. W rezultacie, od 15 czerwca Włosi będą mogli inwestować w ponad 60 różnych kryptowalut za pomocą jednego konta. Goh skomentował najnowszy rozwój w następujący sposób:

„Naszą misją w Zonda jest stworzenie bezpiecznego, prostego, a jednocześnie wyrafinowanego doświadczenia inwestycyjnego dla traderów i inwestorów na całym świecie. Dzięki tym ambicjom staliśmy się jedną z największych giełd aktywów cyfrowych w Europie, a także najbardziej regulowaną platformą kryptowalutową na świecie, ponieważ nieustannie tworzymy lepsze środowisko handlowe dla naszych ponad milionowych klientów.

Dodał również kilka słów na temat przyszłych planów platformy:

Nasz obecny nadzór regulacyjny daje nam licencje na bezpieczne działanie we wszystkich krajach UE i Kanadzie. Mając w planach licencje szwajcarskie i brytyjskie, planujemy wprowadzić nasze usługi do reszty Europy do końca tego roku. Wierzę, że dobry marketing nie skupia się na sprzedaży produktu, ale na tworzeniu i komunikowaniu wartości dla klientów, a zaufanie poprzez bezpieczeństwo jest podstawą wartości, na której opiera się rozwiązanie Zonda.

Pełniąc funkcję dyrektora ds. marketingu w TigerWit Group, Goh wprowadził na rynek międzynarodowy pierwszą na świecie platformę transakcyjną opartą na technologi blockchain. W czasie swojej kadencji z powodzeniem rozwinął wiodącą brytyjską firmę brokerską, która stała się globalną, wielokrotnie nagradzaną firmą z branży fintech. W sumie zwiększył on roczną liczbę klientów, ROI z marketingu oraz marżę zysku detalicznego o ponad 900%.

zondareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.