Znany analityk wskazuje, które altcoiny mają potencjał wzrostów. Wyjątkowy memecoin wysyła podobne sygnały | Wiadomości | CrypS.

Znany analityk wskazuje, które altcoiny mają potencjał wzrostów. Wyjątkowy memecoin wysyła podobne sygnały

Reklama
KangaMoon

W miarę zbliżającego się halvingu bitcoina, wśród inwestorów można spodziewać się znaczącej zmiany cen altcoinów. Niektórzy doświadczeni inwestorzy chcą pozostać przy kryptowalutach, które zapewnią im długoterminowe, wartościowe zyski.


Wywołało to jednak różne opinie. Między innymi kryptowalutowy trader i znany analityk –  Crypto Tony – wskazał Chainlink (LINK) i Injective (INJ) jako tokeny, które mogą przynieść potencjalnie długoterminowe zyski. Warto zauważyć, że zarówno token Chainlink, jak i Injective odnotowały znaczny wzrost swoich wartości w ciągu ostatnich miesięcy.

Natomiast KangaMoon (KANG) to nowy projekt skupiający się na memecoinach, który może okazać się rewolucją w tym sektorze, ponieważ wprowadza innowacje, które znacznie przewyższają jakiekolwiek tego typu projekty.

KangaMoon (KANG) gotowa do silnego wybicia

KangaMoon (KANG) to nowy projekt z sektora memecoinów, który wykorzystuje model P2E w branży gier. Dzięki „Kangaverse”, czyli zunifikowanemu ekosystemowi gier, w których można zarabiać kryptowaluty, gracze mogą personalizować swoje własne postacie, brać udział w różnych rozgrywkach bitewnych i zdobywać nagrody, w tym natywny token KANG lub inne przedmioty w grze o dużej wartości.

Dzięki temu wyjątkowemu podejściu projekt ten już teraz może się poszczycić społecznością liczącą ponad 20 000 członków, wśród których jest ponad 6 000 posiadaczy tokenów KANG.

Zespół KangaMoon podejmuje również znaczące wysiłki w obecnej fazie przedsprzedaży, zbierając prawie 5 mln dolarów, aby do końca miesiąca przekroczyć próg 6 mln dolarów. Ponadto eksperci prognozują, że cena KANG może wzrosnąć nawet 10-krotnie, gdy będzie notowany na wiodących giełdach w drugim kwartale 2024 roku.

Przewiduje się, że do końca roku rynek memicznych kryptowalut przekroczy 80 miliardów dolarów, biorąc pod uwagę, że kształtuje się już na poziomie 62 miliardów dolarów. Bazując na tych prognozach oczekuje się, że KangaMoon stanie się jednym z najlepszych cyfrowych aktywów, które pozwolą notować jego posiadaczom spor zyski.

Na obecnym 5. etapie przedsprzedaży token KangaMoon jest notowany po cenie 0,0196 USD za token, co odzwierciedla wzrost o 290% w porównaniu z początkową ceną ofertową wynoszącą 0,005 USD.

Tymczasem przyszłość KangaMoon wygląda jeszcze jaśniej w miarę jak przechodzi ona przez etapy przedsprzedaży, prowadzące do oficjalnej premiery. W międzyczasie projekt utrzymuje przy sobie aktywnych uczestników społeczności, przyznając im bezpłatne tokeny przed oficjalnym uruchomieniem, wspierając w ten sposób zwiększone interakcje w sieciach społecznościowych.

Patrząc w przyszłość, analitycy przewidują wzrost przedsprzedaży o 5000% do końca tego roku, co może wynikać ze skupienia się projektu na poprawie jakości społeczności.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Cena Chainlink (LINK) nadal wysyła bycze sygnały

Cena Chainlink (LINK) osiągnęła najniższy poziom w październiku ubiegłego roku i od tego czasu token pozostaje dość byczy na swoim wykresie. Chociaż wartość Chainlink znacznie spadła w porównaniu z poprzednim lokalnym szczytem na poziomie 21 dolarów, LINK nadal udaje się odzwierciedlić wzrost o ponad 132,87% w zeszłym roku.

Obecnie cena Chainlink utrzymuje się w tygodniowym przedziale 16,96 USD i 18,62 USD, tracąc w zeszłym tygodniu o 3,36%, jednak według ekspertów cena LINK jest w tym roku 5- lub 10-krotna, biorąc pod uwagę, jak bardzo był to mocny wskaźnik wzrostu wartości Bitcoina w ostatnich latach.

Injective (INJ) powoli schodzi z rocznego szczytu. To dobry czas na wejście?

W przeciwieństwie do Chainlink, token Injective (INJ) również niedawno zbliżył się do tegorocznego ATH przy cenie 52,71 USD. Chociaż Injective utrzymywał się na najniższym poziomie przez ostatnie lata, token odnotowuje obecnie roczny wzrost na poziomie 409,77%, podczas gdy w zeszłym miesiącu spadł o 20,69% i ponad 3,20% w zeszłym tygodniu.

Niedawny spadek Injective wydaje się raczej dobrą okazją do inwestycji, nawet długoterminowych. Biorąc pod uwagę, że Injective właśnie osiągnął swój ATH, w drugim kwartale jeszcze bardziej przekroczy lub potroi swój tygodniowy przedział cenowy wynoszący 30,95 USD i 36,27 USD.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.