Ziemia w metaverse dominuje wyniki sprzedaży NFT | Wiadomości | CrypS.

Ziemia w metaverse dominuje wyniki sprzedaży NFT

Redakcja
DappRadar: sprzedano wirtualne działki metaverse za 106 mln USD

Cyfrowa ziemia cieszy się dużym popytem. Rynek ten staje się coraz bardziej lukratywny. Tak wynika z zeszłotygodniowych danych dotyczących sprzedaży niewymiennych tokenów (NFT) i metaverse.

Dane od NonFungible.com wskazują, że w ciągu ostatniego tygodnia sprzedaż NFT wyniosła ponad 300 milionów dolarów. Z tej sumy, prawie jedna czwarta została przeznaczona na cyfrowe grunty w metawersum The Sandbox.

W ciągu ostatniego tygodnia, każda z 10 największych sprzedaży NFT w metaverse w pięciu największych kolekcjach dotyczyła cyfrowej ziemi w grze.

The Sandbox w ciągu ostatniego tygodnia obrócił łączną kwotą 70,5 miliona dolarów za 4 433 aktywów – co czyni go kolekcją metaverse, która zgarnęła najwięcej gotówki.

Decentraland uplasował się na drugim miejscu pod względem całkowitej wartości transakcji. Mimo to 10 najdroższych NFT w metaverse w ciągu ostatniego tygodnia dotyczyło właśnie wirtualnego świata opartego na Ethereum. Miały one wartość od 225 000 MANA (758 250 USD) do 50 000 MANA (220 000 USD). Decentraland w ciągu ostatniego tygodnia obrócił 6,6 mln USD w wolumenie dla 399 aktywów.

Tymczasem w ciągu ostatnich siedmiu dni CryptoVoxels dokonał obrotu około 650 000 USD w wolumenie za 81 aktywów; Somnium Space 492 000 USD za 40 aktywów; i SuperWorld 227 600 USD za 506 aktywów. Wszystkie ich czołowe transakcje dotyczyły również wirtualnej ziemi.

DappRadar: sprzedano wirtualne działki metaverse za 106 mln USDreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.