Zgarnij 10% cashbacku w bitcoinie (BTC) od topowej aplikacji do podróży | Wiadomości | CrypS.

Zgarnij 10% cashbacku w bitcoinie (BTC) od topowej aplikacji do podróży

Karolina Zawodnik
bitcoin cashback

Czy chcesz podróżować po całym świecie i jednocześnie inwestować w przyszłość? Teraz możesz to zrobić dzięki innowacyjnemu programowi zwrotu gotówki w bitcoinie (BTC) oferowanemu przez Travala.com.


  • Ta prestiżowa platforma turystyczna z siedzibą w Singapurze wprowadza nowatorskie rozwiązanie, które pozwoli ci zarabiać podczas podróży,
  • Travala.com otwiera bramy dla nowych użytkowników do świata Web3 poprzez innowacyjny program cashbacku w BTC.

Bitcoin walutą dla podróżników

Bitcoin, będący jedną z trzech najpopularniejszych metod płatności na Travala.com, stał się nieodłącznym elementem podróży dla zaawansowanych użytkowników. Stanowi on około 9% wszystkich transakcji dokonywanych na tej platformie. Dlaczego bitcoin? To proste – jest on uznawany za wiodącą kryptowalutę ze względu na jego ograniczoną podaż i wartość, jako zasobu cyfrowego.

Juan Otero, dyrektor generalny Travala.com, wskazuje na atrakcyjność bitcoina, szczególnie w kontekście niedawnego zatwierdzenia funduszy ETF spot na BTC. Uznał on, iż bitcoin pozostanie z nami na zawsze. Co więcej, będzie on zyskiwał na popularności.

Korzyści dla użytkowników Travala.com

Program zwrotu gotówki w BTC oferuje członkom Travala.com elastyczność w korzystaniu z nagród. Możesz je wykorzystać na przyszłe rezerwacje podróży lub wypłacić na zewnętrzne portfele, giełdy lub platformy.

Jednak dostęp do tego programu wymaga posiadania konta Travel Tiger NFT oraz postawienia 2 500 tokenów AVA w celu aktywacji członkostwa Smart Diamond.

Zważywszy na ograniczoną liczbę dostępnych tokenów, transakcje Travel Tiger NFT oferowane są po cenie minimalnej 2,6 ETH, co według aktualnych stawek rynkowych odpowiada około 9 800 USD.

Jednakże Travala.com uważa, że programy zwrotu gotówki oparte na kryptowalutach mogą stanowić poważną konkurencję dla tradycyjnych programów opartych na Web2, co może prowadzić do obniżenia opłat i mniejszego ryzyka oszustw.

bitcoin cashbackreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.