Zetly nawiązuje współpracę z Synapse Network

Firma Zetly poinformowała o strategicznym partnerstwie technologicznym z Synapse Network. Partnerstwo przewiduje współpracę w obszarze pozyskiwania funduszy, marketingu oraz wsparcie technologiczne dla Zetly. W ramach współpracy Synapse przygotuje projekt do IDO czyli Initial Dex Offering firmy Zetly.
- Wierzymy w długofalowy rozwój projektu Zetly, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Synapse Network. Efektem tej współpracy jest już zoptymalizowanie tokenomii Zetly, która jest fundamentem każdego projektu w świecie blockchain — powiedział Michał Glijer, dyrektor generalny Zetly.
Celem Synapse Network jest przybliżenie idei w pełni regulowanej instytucji finansowej wspieranej przez produkty DeFi. Zespół Synapse składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, start-upach, technologii, bankowości, a także rozwiązaniach blockchain. Synapse Network dzieli swoją ofertę na dwa strumienie — detaliczny i instytucjonalny.

Oferta dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych

W strumieniu detalicznym celem Synapse jest zapewnienie inwestorom detalicznym z tradycyjnych rynków finansowych możliwości inwestowania pieniędzy w produkty DeFi, aby uzyskać wyższe zwroty niż te oferowane przez tradycyjne banki. Strumień instytucjonalny umożliwia firmom z tradycyjnych rynków wykorzystanie kryptowalut jako narzędzia inwestycyjnego i aktywów transakcyjnych w codziennych operacjach. Synapse jest pomostem do nowego świata pozyskiwania funduszy we wszystkich sieciach blockchain opartych na inteligentnych kontraktach.

Komentarze

Ranking giełd