Zetly nawiązuje współpracę z Synapse Network | Wiadomości | CrypS.

Zetly nawiązuje współpracę z Synapse Network

Mariusz Przepiórka
startup zetly nawiązuje współpracę z Synapse Network

Firma Zetly poinformowała o strategicznym partnerstwie technologicznym z Synapse Network. Partnerstwo przewiduje współpracę w obszarze pozyskiwania funduszy, marketingu oraz wsparcie technologiczne dla Zetly. W ramach współpracy Synapse przygotuje projekt do IDO czyli Initial Dex Offering firmy Zetly.

– Wierzymy w długofalowy rozwój projektu Zetly, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Synapse Network. Efektem tej współpracy jest już zoptymalizowanie tokenomii Zetly, która jest fundamentem każdego projektu w świecie blockchainpowiedział Michał Glijer, dyrektor generalny Zetly.

Celem Synapse Network jest przybliżenie idei w pełni regulowanej instytucji finansowej wspieranej przez produkty DeFi. Zespół Synapse składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, start-upach, technologii, bankowości, a także rozwiązaniach blockchain. Synapse Network dzieli swoją ofertę na dwa strumienie — detaliczny i instytucjonalny.

Oferta dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych

W strumieniu detalicznym celem Synapse jest zapewnienie inwestorom detalicznym z tradycyjnych rynków finansowych możliwości inwestowania pieniędzy w produkty DeFi, aby uzyskać wyższe zwroty niż te oferowane przez tradycyjne banki.

Strumień instytucjonalny umożliwia firmom z tradycyjnych rynków wykorzystanie kryptowalut jako narzędzia inwestycyjnego i aktywów transakcyjnych w codziennych operacjach. Synapse jest pomostem do nowego świata pozyskiwania funduszy we wszystkich sieciach blockchain opartych na inteligentnych kontraktach.

startup zetly nawiązuje współpracę z Synapse Networkreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.