Żegnamy Bittrex International, witamy Bittrex Global | Wiadomości | CrypS.

Żegnamy Bittrex International, witamy Bittrex Global

Michał Misiura
giełda kryptowalut bittrex global

Giełda kryptowalut Bittrex ogłosiła, że 29 października zamknie platformę Bittrex International, która działała poza Maltą. Jej miejsce zajmie Bittrex Global z siedzibą Liechtensteinie. 

Bittrex Global to nowa europejska giełda, korzystająca z zaufanej platformy technologicznej Bittrex. Bittrex Global, z siedzibą w Liechtensteinie, aspiruje do bycia najważniejszą globalną giełdą handlującą nowymi i innowacyjnymi tokenami blockchain. – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez giełdę.

Zmiany dla klientów Bittrex International mają być nieodczuwalne. Ich konta zostaną przeniesione na nową platformą. Gdy nastąpi przekierowanie na stronę Bittrex Global, giełda poprosi ich o ponowne zaakceptowanie warunków świadczonych usług. Na tym mają skończyć się formalności związane z przeprowadzką.

Uruchomienie nowej platformy w Liechtensteinie ma związek z regulacjami, wprowadzanymi przez rząd tego małego państwa. Od stycznie przyszłego roku ma wejść w życie kompleksowe prawo w zakresie technologii blockchain i kryptowalut. Wypracowane regulacje są na tyle przyjazne i korzystne dla branży, że Liechtenstein ma duże szanse, na realizację swoich dążeń do zostania kolejnym blockchainowym pionierem.

 

giełda kryptowalut bittrex global
reklama
reklama