Żegnamy Bittrex International, witamy Bittrex Global | Wiadomości | CrypS.

Żegnamy Bittrex International, witamy Bittrex Global

Michał Misiura
giełda kryptowalut bittrex global

Giełda kryptowalut Bittrex ogłosiła, że 29 października zamknie platformę Bittrex International, która działała poza Maltą. Jej miejsce zajmie Bittrex Global z siedzibą Liechtensteinie. 

Bittrex Global to nowa europejska giełda, korzystająca z zaufanej platformy technologicznej Bittrex. Bittrex Global, z siedzibą w Liechtensteinie, aspiruje do bycia najważniejszą globalną giełdą handlującą nowymi i innowacyjnymi tokenami blockchain. – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez giełdę.

Zmiany dla klientów Bittrex International mają być nieodczuwalne. Ich konta zostaną przeniesione na nową platformą. Gdy nastąpi przekierowanie na stronę Bittrex Global, giełda poprosi ich o ponowne zaakceptowanie warunków świadczonych usług. Na tym mają skończyć się formalności związane z przeprowadzką.

Uruchomienie nowej platformy w Liechtensteinie ma związek z regulacjami, wprowadzanymi przez rząd tego małego państwa. Od stycznie przyszłego roku ma wejść w życie kompleksowe prawo w zakresie technologii blockchain i kryptowalut. Wypracowane regulacje są na tyle przyjazne i korzystne dla branży, że Liechtenstein ma duże szanse, na realizację swoich dążeń do zostania kolejnym blockchainowym pionierem.

 

giełda kryptowalut bittrex globalreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.