Konferencja inwestycyjna - Co zrobić z kapitałem po hossie? | CrypS.

Konferencja inwestycyjna – Co zrobić z kapitałem po hossie?

90-456 Łódź, Piotrkowska 229/231
Bitcoin [BTC]
Nazwa:
Konferencja inwestycyjna – Co zrobić z kapitałem po hossie?
Data:
23 marca 2024 - 23 marca 2024
Adres wydarzenia:
90-456 Łódź, Piotrkowska 229/231
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
200 zł
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Zespół Krypto Raportu, czyli cieszącego się dużą popularnością i sympatią rynku kryptowalut kanału YT z analizami, newsami oraz ciekawymi dyskusjami odnośnie tego sektora, już po raz trzeci zaprasza wszystkich na swoją konferencję!

Tym razem najnowsza edycja odbędzie się 23 marca w hotelu Holiday Inn w Łodzi! Po oficjalnym zakończeniu wydarzenia oczywiście przewidywany jest ciąg dalszy imprezy w strefie networkingu.

Temu eventowi, jak piszą jego twórcy, przyświeca wyjątkowy cel: zanurzenie się w fascynujący świat inwestycji po Halvingu bitcoina. Tematem przewodnim wszystkich z zaplanowanych części programu jest skupienie się na strategicznej reinwestycji zysków z kryptowalut, jakie uda się wyjąć z nadchodzącej hossy.

Dlaczego jest to ważne? Ponieważ chodzi o uzyskanie konkretnego narzędzia oraz wiedzy, która pozwoli wszystkim osiągnąć wolność finansową!

Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zdobyć wiedzę o tym, jak:

  • inwestować w nieruchomości,
  • inwestować w metale szlachetne,
  • efektywnie zarządzać swoimi środkami,
  • jak zoptymalizować kapitał pod kątem podatkowym.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.