WOŚP po raz pierwszy w historii udostępnia serduszka w formie NFT | Wiadomości | CrypS.

WOŚP po raz pierwszy w historii udostępnia serduszka w formie NFT

Redaktor: Michał Misiura
Wośp emituje nft

W najbliższą niedzielę już po raz 31. odbędzie się finał zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórkę prowadzoną przez Jerzego Owsiaka można wspierać poprzez zakup serduszek WOŚP wydanych w formie tokenów NFT.


Serduszka są dostępne na platformie mintiq.io. Do wyboru jest 10 wersji serduszka, a minimalna cena wynosi 31 PLN. Istnieje również możliwość dokonania darowizny w wyższej kwocie lub zakupu większej liczby tokenów. Liczba serduszek dostępnych na mintiq.io jest nielimitowana. Tokeny można kupować do 31 stycznia do godz. 23.59. Dla osób o grubszych portfelach WOŚP udostępnia również limitowaną serię 31 serduszek kolekcjonerskich, które można nabyć na aukcji. Cena wywoławcza w tym przypadku wynosi 599 PLN.

– Jesteśmy z Wami od 30 lat. Przez ten czas wspólnie byliśmy świadkami wielu technologicznych przemian. Dzisiaj nikt z nas nie wyobraża sobie Finału bez aukcji internetowych, płatności SMS-em czy szybkich przelewów. Wierzymy, że kolejną cegiełką, która przybliży nas do celu, kolejnym elementem, który na stałe wpisze się w krajobraz Wielkiej Orkiestry będą Serduszka NFT. Dlatego po raz pierwszy wprowadzamy możliwość zakupu cyfrowych serduszek i liczymy na to, że pomogą nam pobić kolejny rekord zbiórek i tym razem wygrać z sepsą! – mówi Jurek Owsiak.

Zakup NFT nie wymaga portfela kryptowalutowego

Aby kupić serduszko, wystarczy wejść na stronę nft.wosp.org.pl, wybrać odpowiednią opcję i dokonać bezpiecznej płatności w złotówkach bez konieczności posiadania portfela kryptowalutowego. Nie trzeba dysponować żadnym doświadczeniem ani dodatkowymi narzędziami.

Za tokenizację oraz obsługę NFT podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odpowiadają firmy InfluVerum (działania koncepcyjne i zarządzanie projektem) i SmartVerum (dostarczenie technologii).

– Wiele globalnych firm, organizacji i osób prywatnych z sukcesem wykorzystuje NFT do pozyskiwania środków na szczytny cel. Bardzo nas cieszy, że WOŚP również zdecydowało się na wykorzystanie NFT i ogromnych możliwości, które się z tym wiążą. Wielka Orkiestra nie po raz pierwszy przeciera szlaki i wykorzystuje nowe technologie na dużą skalę – przekonuje Bartek Bilicki dyrektor technologiczny InfluVerum.

Wośp emituje nftreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.