Wiemy kiedy aktualizacja Shanghai zostanie aktywowana w testnecie Goreli | Wiadomości | CrypS.

Wiemy kiedy aktualizacja Shanghai zostanie aktywowana w testnecie Goreli

ethereum (1)

Deweloperzy Ethereum wyznaczyli datę aktualizacji Shanghai w sieci testowej Goerli na 14 marca (epoka 162304).


Badaczka Galaxy Christina Kim napisała na Twitterze:

Goerli jest ostateczną siecią testową, w której wyjście ETH będzie testowane przed aktywacją zmiany kodu w mainnecie.

Jeśli aktualizacja w testnecie pójdzie sprawnie, aktualizacji w mainnecie możemy się spodziewać w drugim tygodniu kwietnia.

Wcześniejsze aktualizacje Ethereum

Wcześniej deweloperzy Ethereum z powodzeniem przeprowadzili aktualizację Shanghai-Capella (Shapella) na sieci testowej Sepolia.

Główną funkcją aktualizacji jest otwarcie dostępu do wypłat ze stakingu Ethereum, który implementuje propozycja ulepszeń EIP-4895. Hardfork zawiera zmiany dla poziomu konsensusu (Capella) i wykonawczego (Shanghai).

Niedługo potem deweloperzy wdrożyli funkcję smart-accounts, aktywując standard ERC-4337 za pośrednictwem smart kontraktu o nazwie EntryPoint.

ethereum (1)reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.