Wieloryb Shiba Inu (SHIB) kupił tokeny warte 136 mln USD | Wiadomości | CrypS.

Wieloryb Shiba Inu (SHIB) kupił tokeny warte 136 mln USD

Zerelik Maciej
shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina

Wygląda na to, że wieloryby Shiba Inu zaczynają akumulację. WhaleStats – tracker, który śledzi 1000 najbogatszych adresów Ethereum i ich aktywność wykazał, że jedna gruba ryba nabyła 4 biliony tokenów SHIB w ciągu jednej doby. Tokeny te są warte mniej więcej 136 milionów USD.

W momencie pisania tego tekstu, SHIB jest największą pozycją w dolarach na tym portfelu. Kolejnym projektem jest Decentraland o wartości 86 mln USD i 41 mln USDT. SHIB stanowi aż 26,15% portfela wieloryba. Ostatnie zakupy spowodowały też pozytywny ruch cenowy meme coina, która wzrosła o 10% w ciągu jednej doby.

Nieco ponad tydzień temu Shiba Inu odzyskała pierwszą pozycję pod względem wartości w dolarach wśród 1000 najlepszych portfeli Ethereum. Stało się to po tym, jak jej rywal – Dogecoin spadł na trzecią pozycję z powodu kolejnych strat. Jednak konsekwentnie rosnąca akumulacja wielorybów spowodowała wzrosty.

Shiba Inu jest na dobrej drodze do stania się liderem rynku, dzięki rozpoczęciu działalności w branży handlowej i nawiązaniu współprac z gigantami. W tym roku SHIB wszedł w partnerstwo m.in. z AMC – największą siecią kin w USA. Jako metodę płatności za swoje produkty SHIB zaakceptowała także firma Newegg.

shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina
reklama
reklama