Vigiliant Fight Club (VFC) nawiązuje partnerstwo z Zetly | Wiadomości | CrypS.

Vigiliant Fight Club (VFC) nawiązuje partnerstwo z Zetly

Albert Czajkowski
zetly partnerstwo z vfc

Vigiliant Fight Club (VFC), profesjonalna liga turniejowa w gry z serii Tekken to nowy partner platformy Zetly, która zajmie się kompleksową tokenizacją tej organizacji.

Tekken to jedna z pierwszych trójwymiarowych gier sztuk walki („bijatyk”), które zagościły na konsolach domowych – pierwsza część serii miała premierę na PlayStation w 1994 roku. Od tamtej pory pozostaje jednym z najpopularniejszych tytułów o tej tematyce. Atrakcyjna szata graficzna i krótkie dynamiczne rozgrywki sprawiają, że gry te świetnie sprawdzają się na turniejach, angażując w równym stopniu zarówno zawodników, jak i publiczność.

Popularność Tekkena jako gry turniejowej wykorzystuje VIgilant Fight Club – organizator cyklicznych rozgrywek pod szyldem VFC Tournaments, które odbywają się co kwartał w Warszawie i przyciągają zarówno krajową, jak i europejską czołówkę. Rozgrywane pod patronatem wydawcy, firmy Bandai-Namco całodniowe tunieje w Tekken 7 – najnowszą odsłonę serii – transmitowane są w serwisie Twitch oraz w telewizji Gametoon.

Tekken to konsolowa gra sztuk walki („bijatyka”) nr 1 w polskim e-sporcie – najnowszą, siódmą odsłonę gry kupiło w naszym kraju 100 tys. osób. Co najmniej 10 tys. z nich gra w nią turniejowo – chcemy umożliwić im jeszcze bardziej aktywny udział w życiu społeczności tego tytułu, emitując wspólnie z VFC tokeny kolekcjonerskie w formacie NFT. Nabywani ich to nowa forma kibicowania i wspierania ulubionych zawodników – pozyskiwane w ten sposób środki zarówno zawodnicy, jak i VFC będą mogli wykorzystać na dalszy rozwój, mówi Michał Glijer, CEO Zetly.

Dzięki współpracy z platformą Zetly, najlepsi gracze zrzeszeni w organizacji VFC będą mogli w przyszłości emitować swoje własne karty kolekcjonerskie w formacie NFT, zawierające np. fragmenty najbardziej niezapomnianych walk i turniejowych triumfów. Zetly ma również popularyzować te rozgrywki w społeczności fanów wszystkich dyscyplin – elektronicznych i tradycyjnych – w Polsce.

NFT to technologia, która przenika do coraz większej ilości sfer naszego codziennego życia – po muzyce, filmie i sztukach plastycznych wkracza wielkimi krokami również do sportu i e-sportu. Chcemy być częścią tej rewolucji, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Zetly. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez tą platformę pionierskie rozwiązania i zupełne nowe podejście do kwestii kibicowania w wykorzystaniem najnowszych technologii cyfrowych zapewnią obu stronom wymierne korzyści, komentuje Wojciech Krzemień, założyciel Vigilant Fight Club.

Czym jest Zetly?

Zetly OÜ jest polsko-estońską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, sportowej platformy z aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby mogą emitować swoje tokeny, wszyscy użytkownicy – tworzyć swoje własne NFT, sportowcy – organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji. Wśród partnerów platformy znajdują się m.in. Polski Związek Koszykówki, Illuminar Gaming czy MAD DOG`S PACT.

zetly partnerstwo z vfcreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.