Uniswap wdraża się w sieci Polygon | Wiadomości | CrypS.

Uniswap wdraża się w sieci Polygon

Redakcja
Uniswap wygenerowała ponad 1 mld USD w prowizjach

Uniswap, jedna z największych zdecentralizowanych giełd na Ethereum, została uruchomiona na Polygon.

Założyciel projektu, Mihailo Bjelic, podkreślił dziś, że Polygon ma „drugi najsilniejszy ekosystem DeFi” po samym Ethereum.

Polygon rośnie wykładniczo według prawie wszystkich ważnych wskaźników i może pochwalić się 126 milionami użytkowników, 1,22 miliardami transakcji i 5,2 miliardami dolarów w zablokowanej wartości

W swojej oryginalnej propozycji Uniswap, Bjelic powiedział również, że Polygon jest „zgodny z Ethereum i jego wartościami” i „sprawdzony w boju”. Wspomniał o korzyściach, w tym możliwych oszczędnościach dla użytkowników i powiedział, że projekt  może pomóc „wrócić do oryginalnej wizji DeFi.”

Bjelic dodał również, że Uniswap może stymulować adopcję i przeznaczy na ten cel do 20 milionów dolarów. Kwota ta obejmuje 15 milionów dolarów specjalnie na nagrody za wydobycie płynności.

Hodlerzy Uniswap zagłosowali za przyjęciem wniosku 18 grudnia. Poparcie utrzymywało się na poziomie 99,3%. 72 miliony głosów było za propozycją, podczas gdy około 500 000 głosów wyraziło sprzeciw.

Uniswap wygenerowała ponad 1 mld USD w prowizjachreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.