Ukraiński start-up wyśle w kosmos historyczne NFT | Wiadomości | CrypS.

Ukraiński start-up wyśle w kosmos historyczne NFT

Redaktor: Michał Misiura
rakieta nft kosmos

Ukraiński start-up Promin Aerospace nawiązał współpracę z Muzeum Historii w celu wystrzelenia w kosmos kolekcji NFT związanych z wojną na Ukrainie.


Na Twitterze Meta_History_UA podano:

Chcemy uwiecznić prawdę na blockchainie i stworzyliśmy największą kolekcję NFT o wojnie. Udało nam się zebrać ponad milion dolarów dla Ukrainy. A już niedługo NFT trafią na orbitę. Czy to nie jest fantastyczne?.

Muzeum metahistorii NFT powstało w celu upamiętnienia historii obecnych wydarzeń na Ukrainie, zachowania prawdy i zebrania datków na pomoc humanitarną.

Historia w kosmosie

Zespół META HISTORY wydał oświadczenie szczegółowo opisujące wystrzelenie NFT w kosmos:

Za dwa lata prawda uchwycona w postaci NFT znajdzie się w przestrzeni. Każdy znajdzie odpowiedź na pytanie ‘Jak przebiegała wojna? Nasz zespół wierzy, że w 2025 roku zbiór znajdzie się na orbicie. Bo do tego czasu będzie to dzień zwycięstwa. Przez wieki było to niemożliwe. A teraz technologia i ukraińska odporność stworzyły naszą historię.

Również na początku lutego zespół UACatsDivision wraz z UNITED24 ogłosił stworzenie pierwszej narodowej kolekcji NFT przedstawiającej koty-bohaterów ukraińskich sił zbrojnych. Celem projektu jest zebranie 40 milionów hrywien (1,08 mln $) na zakup dronów bojowych. W chwili pisania tego tekstu udało się zebrać 295 974 dolarów.

rakieta nft kosmosreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.