Tubbly - test aplikacji #1 | Wiadomości | CrypS.

Tubbly uruchamia tygodniowy test aplikacji

tubbly

Tubbly rusza z testową kampanią pilotażową w swojej aplikacji. We współpracy z firmą TAKIPIES użytkownicy będą mieli dostęp do pierwszych nagród dostępnych w Tubbly!

O aplikacji Tubbly pisaliśmy już wcześniej, opisując założenia projektu. Kampania rozpoczyna się dziś (3 października) i będzie trwała 7 dni. Aby wziąć udział trzeba zarejestrować się na https://app.tubbly.io/ i w dniach 3-10 października zebrać 1000 tokenów. Codziennie przez 7 dni wokół każdego użytkownika będzie pojawiało się kilka spotów z tokenami (w spocie może być od 60 do 120 tokenów).

Jest jeszcze drugi sposób na uzyskanie tokenów, każdy kto zaprosi znajomego do aplikacji uzyska 50 tokenów. Znajomy musi się zarejestrować, ale dzięki temu również uzyska 120 tokenów.

Dodatkowo – trzy osoby o największej liczbie zaproszonych osób do aplikacji wygrają: 20$, 15$ i 10$ w stable coinach!

screeny tubbly

Póki co aplikacja dostępna jest w wersji webowej, jednak pamiętajmy że są to pierwsze testy aplikacji, których zadaniem jest przetestowanie funkcjonalności i działania. Projekt nie przeprowadził jeszcze publicznej zbiórki środków i nie wyemitował tokenów, więc wszystko przed nami. Cieszy jednak fakt, że zespół dostarczył już pierwszą, działającą wersję produktu.

Czym jest Tubbly?

Kilka lat wstecz dużą popularnością cieszyła się aplikacja mobilna Pokémon GO, w której szukało się spotów, chodząc po okolicy. Wyobraź sobie podobne założenie wykorzystujące blockchain, w którym w spotach na mapie zamiast pokemonów czekają na ciebie giveaway’e tokenów, NFT i materialnych przedmiotów. To najkrótszy opis Tubbly.

tubblyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.