Trust Wallet działa teraz w przeglądarce i integruje się z Binance Pay | Wiadomości | CrypS.

Trust Wallet działa teraz w przeglądarce i integruje się z Binance Pay

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
trust wallet

Po upadku FTX zaufanie do scentralizowanych giełd kryptowalut znacznie spadło. Inwestorzy poszukują więc alternatyw. W związku z rosnącą popularnością sektora zdecentralizowanych finansów (DeFi), popytem cieszą się również portfele tzw. non-custodial. Trust Wallet wykorzystał trend i w tym tygodniu uruchomił swój portfel w formie rozszerzenia do przeglądarki.


Wiele funkcji portfela kryptowalutowego

Rozszerzenie przeglądarki posiada kilka przydatnych funkcji. Użytkownicy mogą na przykład używać portfela do obsługi NFT. Dodatkowo rozszerzenie posiada funkcję on-ramp dla walut fiat. Dzięki temu można łatwo kupić kryptowaluty za waluty fiducjarne. Nowa wersja Trust Wallet daje także możliwość połączenia z dowolnym portfelem sprzętowym.

Rozszerzenie przeglądarki jest już dostępne dla Google Chrome i Opery.

Wsparcie dla Binance Pay i Coinbase Pay

W tym tygodniu Trust Wallet uruchomił również nowe funkcje we współpracy z giełdami kryptowalutowymi Binance i Coinbase – a konkretniej usługami Binance Pay i (niedługo) z Coinbase Pay. Dzięki temu użytkownicy nie muszą już wpisywać adresów ani skanować kodów QR, aby robić przelewy. Funkcja ta jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników Androida. Niedługo jednak ma zostać wprowadzona także dla iOS.

Partnerstwo pomiędzy Binance a Trust Wallet nie jest żadną niespodzianką. Portfel jest własnością giełdy kryptowalutowej od 2018 roku. 

trust walletreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.