Trust Wallet dodaje swapy cross-chain poprzez THORChain | Wiadomości | CrypS.

Trust Wallet dodaje swapy cross-chain poprzez THORChain

Redakcja
trust wallet

Zespół Trust Wallet dodał obsługę crosschain swapów do swojego portfela dzięki integracji protokołu THORChain.


THORChain to zdecentralizowany protokół oparty na Cosmosie, który umożliwia użytkownikom wymianę aktywów za pośrednictwem puli płynności w różnych sieciach, takich jak BNB Chain i Ethereum. Projekt obsługuje również transakcje na aktywach syntetycznych.

Integracja sprawi, że transfery cross-chain będą bezpieczniejsze i łatwiejsze do wykonania. Nie będzie potrzeby korzystania przy tym ze scentralizowanych pośredników. W przypadku takich transakcji nie ma prowizji.

Jakie tokeny można wymieniać?

W chwili pisania tego tekstu za pośrednictwem THORChain mogą być dokonywane transakcje obejmujące bitcoin, Ethereum oraz tokeny BEP-2, w tym BNB i BUSD.

Użytkownicy Trust Wallet mogą również wymieniać aktywa między sieciami Binance Beacon Chain (BEP-2) i Binance Smart Chain (BEP-20).

Swapy przez 1inch pozwalają na wymianę wewnątrz sieci. Obsługiwanych jest osiem blockchainów EVM – Ethereum, BNB Chain, Avalanche, Polygon, Arbitrum, Optimism, Gnosis i Fantom.

Twórcy obiecali, że wydadzą wersję portfela na iOS. Na razie jest on dostępny na urządzeniach z systemem Android.

trust walletreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.