Topowa giełda kryptowalut ogłasza kolejną edycję konkursu dla traderów | Wiadomości | CrypS.

Topowa giełda kryptowalut ogłasza kolejną edycję konkursu dla traderów

kryptowalutowe firmy - jak w nie zainwestować

Znana giełda kryptowalut – Bybit – właśnie ogłosiła kolejną edycję konkursu ,,World Series of Trading”. Pula nagród wynosi 8 milionów dolarów. 


Kolejna edycja konkursu dla traderów

Bybit, to znana giełda kryptowalut, która zdobywa coraz większą popularność w branży. Wczoraj na kanałach społecznościowych platformy pojawił się komunikat dotyczący kolejnej serii konkursu dla traderów ,,World Series of Trading (WSOT)”. Tegoroczna pula nagród wynosi aż 8 milionów dolarów, które mają zostać wypłacone w USDT. Ponadto 24 sierpnia 2023 r. będziemy świadkami transmisji na żywo, gdzie zostaną rozdane nagrody w postaci zegarków Rolex, czy samochodów Lamborghini Huracan Evo Spyder.

 

Użytkownicy optymistycznie podchodzą do tego konkursu. Przykładowo wskazują, że taka forma: 

Jest jednym z najlepszych airdropów, jaki widział świat kryptowalut.

Starcie tytanów 

Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym, okres rejestracji trwa od 24 lipca do 17 sierpnia. Traderzy będą mieli wówczas szansę zapewnić sobie miejsce wśród konkurencji i rywali z całego świata. Według giełdy największe emocje rozpoczną się 7 sierpnia, kiedy traderzy skrzyżują swoje strategie w gorącym boju szybkich decyzji. Ben Zhou – CEO i współzałożyciel Bybit-  tak odnosi się do całego wydarzenia: 

Przygotujcie się na ostateczne pokazanie talentu, strategii i determinacji w handlu. To jest moment, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, granice są przekraczane, a mistrzowie są koronowani. Dlatego wzywamy wszystkich traderów do wzięcia udziału lub bycia świadkiem World Series of Trading, gdzie spotykają się najlepsi z najlepszych!

Giełda Bybit prowadzi ekspansję 

W ciągu ostatniego roku, Bybit koncentrował się na agresywnym rozszerzaniu swojego globalnego zasięgu na różne części świata. Warto w tym miejscu wskazać, że np. Dubajski Urząd Regulacji Aktywów Wirtualnych (VARA) przyznał Bybit FinTech FZE, czyli spółce zależnej giełdy, kryptowalut licencję na Minimum Viable Product (MVP).

W nawiązaniu do tych wydarzeń, Ben Zhou stwierdził, że uzyskanie licencji przygotowawczej stanowi kluczowy krok naprzód dla giełdy kryptowalut w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podkreślił on również “pionierską rolę”, jaką Dubaj odgrywa w promowaniu rozwoju innowacji finansowych i cyfrowych aktywów.

Dodatkowo, giełda wcześniej informowała, że regularnie monitoruje sytuację prawno-regulacyjną w Wielkiej Brytanii, Hongkongu i Unii Europejskiej (MiCA). Chociaż z początku Bybit był znany z liberalnego podejścia do procedur KYC, to z czasem zmienił swoje stanowisko. To pokazuje, że Bybit poważnie podchodzi do rynku i prowadzi jego ekspansję poprzez dogłębną analizę prawa i dostosowanie się do miejscowych warunków. 

kryptowalutowe firmy - jak w nie zainwestowaćreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.