Tony Hawk HODLuje Bitcoina od 2012 roku | Wiadomości | CrypS.

Tony Hawk HODLuje Bitcoina od 2012 roku

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
tony hawk bitcoin

Podczas konferencji Bitcoin 2021, Tony Hawk ujawnił, że po raz pierwszy kupił Bitcoina w 2012 roku. Zakupu dokonał po tym jak zobaczył w jaki sposób działa kryptowaluta na darknetowym rynku Silk Road. Dodał również, że zachował większość swoich udziałów poza przekazaniem kilku BTC organizacjom charytatywnym.

Porównując swoją pierwszą pasję, jaką była jazda na deskorolce, z jego obecnym przywiązaniem do bitcoina, Hawk zauważył, że branża kryptowalutowa znacznie szybciej zyskała popularność. Hawk powiedział:

Bitcoin przejął całe miasto, podczas gdy skateboardingowi zajęło więcej lat, aby stać się głównym nurtem.

Tony Hawk swoją pierwszą styczność z BTC miał za sprawą darknetowego rynku Silk Road. Silk Road pozwalał użytkownikom na anonimowe kupowanie i sprzedawanie przedmiotów, a najbardziej preferowaną metodą płatności na platformie był właśnie BTC. Hawk powiedział, że nie skorzystał z Silk Road, ale był pod wrażeniem tego, jak działa bitcoin, ponieważ “był bardzo szybki i międzynarodowy”. Skateboarder dodał, że już wtedy była to dla niego “przyszłość finansów”. W związku z tym natychmiast wyszukał w google frazę: “Jak kupić Bitcoin”. Jego pierwszy zakupy miały miejsce w 2012 roku.

Nie robiłem z nim wiele, głównie go obserwowałem.

– powiedział

Dodał jednak, że przekazał cztery bitcoiny organizacji charytatywnej w 2012 roku. Mimo to, ironicznie stwierdził:

Chciałbym je jednak trzymać.

Organizacja Hawka zajmująca się budową skateparków w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, już od kilku lat przyjmuje darowizny w bitcoinach. Wcześniej legenda skateboardingu nawiązała też współpracę z Ethernity Chain, aby uwiecznić swój trik w postaci NFT.

tony hawk bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.