Tether uruchamia USDT w sieci Polygon | Wiadomości | CrypS.

Tether uruchamia USDT w sieci Polygon

Redakcja
tether usdt

Tether ogłosił uruchomienie stablecoina USDT w sieci warstwy 2 Ethereum – Polygon. Jest to już 11. blockchain, na którym firma wyemitowała token.


Według firmy Alchemy, w kwietniu 2022 r. na Polygonie działało ponad 19 000 zdecentralizowanych aplikacji – sześć razy więcej niż w październiku. TTO Tethera – Paolo Ardoino, powiedział:

Ekosystem Polygon odnotował w tym roku historyczny wzrost i wierzymy, że Tether będzie niezbędny do jego dalszego rozwoju.

Oprócz Polygon, USDT jest dostępny na Ethereum, Solana, Avalanche, Algorand, Tron, Omni, EOS, Liquid Network, Kusama oraz na protokole Standard Ledger Bitcoin Cash. W chwili pisania tego tekstu wartość rynkowa stablecoina osiągnęła 72,5 mld USD.

Dla przypomnienia, 26 maja Tether uruchomił stablecoina MXNT powiązanego z meksykańskim peso. Nowe aktywo jest dostępne tylko w sieciach Ethereum, Tron i Polygon.

tether usdtreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.