Tether dostępny dla klientów BitBay | Wiadomości | CrypS.

Tether dostępny dla klientów BitBay

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitbay

Kryptowalut giełda BitBay uruchomiła możliwość kupna i sprzedaży stablecoina Tether (USDT). Dzięki temu polska społeczność kryptowalutowa zyskała wygodny sposób obrotu tą popularną walutą cyfrową.

Giełda BitBay poinformowała, że Tether będzie dostępny w czterech parach walutowych:

  • USDT/BTC
  • USDT/ETH
  • USDT/LTC
  • USDT/LINK

Na wszystkich rynkach z USDT obowiązują prowizje niższe niż w przypadku transakcji zawieranych na giełdzie. Prowizja Maker wynosi 0%, natomiast prowizja Taker wynosi 0,1%. Wcześniej giełda BitBay poszerzyła swą ofertę o możliwość handlu kryptowalutami Chainlink (LINK) oraz Maker (MKR). Obie waluty dostępne są w parach z polskim złotym.

To kolejny ruch wskazujący na to, że giełda BitBay przywiązuje dużą wagę do polskiego rynku. Poza poszerzeniem oferty o USDT i dodanie par PLN z LINK i MKR, giełda wprowadziła też możliwość wpłaty depozytu za pomocą karty kredytowej i debetowej, także w złotówkach. Dokonanie takiego depozytu wiąże się jednak z prowizją. Wynosi ona 2,99%, ale nie mniej niż 10 PLN lub 2,50 EUR. Giełda zapewniła natomiast, że wszystkie transfery są zabezpieczone 3D-Secure.

Jedna z czołowych giełd w Europie

BitBay to jedna z największych giełd kryptowalutowych w Europie. Liczba jej klientów na całym świecie przekracza już 800 000. Platforma działa na rynku od 2014 roku i prowadzi obrót ponad 30 kryptowalutami, czterema walutami fiducjarnymi i funkcjonuje na ponad 100 rynkach. BitBay oferuje szeroką gamę rozwiązań, w tym m.in. ofertę instytucjonalną, tryb PRO, aplikacje mobilne oraz operatora płatności BitBay Pay. Giełda BitBay działa obecnie na licencji estońskiej. Ma też dwie licencje uprawniające ją do obsługi giełdy kryptowalut.

giełda kryptowalut bitbayreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.