BitBay wprowadza możliwość wpłaty depozytu kartą | Wiadomości | CrypS.

BitBay wprowadza możliwość wpłaty depozytu kartą

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitbay

Giełda kryptowalut BitBay poinformowała o możliwości wpłaty depozytu za pomocą karty debetowej/kredytowej. Aby wykonać taką operację, należy korzystać z karty Mastercard. Wpłaty za pomocą karty można dokonać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty wynosi średnio około 10 minut.

Klienci BitBay mogą wpłacać PLN lub EUR. Dokonanie takiego depozytu wiąże się z prowizją. Wynosi ona 2,99%, ale nie mniej niż 10 PLN lub 2,50 EUR. Giełda zapewnia, że wszystkie transfery są zabezpieczone 3D-Secure. Aby skorzystać z tej możliwości należy mieć w pełni zweryfikowane konto na giełdzie BitBay oraz aktywne zabezpieczenie 2FA – Google Authenticator. Dodatkowe zabezpieczenia można uruchomić na swoim giełdowym koncie.

Wpłata depozytu za pomocą karty nie jest skomplikowaną operacją. Na koncie użytkownika należy przejść do zakładki Portfele i wybrać walutę, w której chcemy dokonać  wpłaty. Warto pamiętać o tym, że jeśli karta jest w innej walucie niż PLN lub EUR, bank obsługujący kartę pobierze prowizję za przewalutowanie.

Łatwa procedura dodania karty

Dalsza procedura również jest prosta. BitBay wymienia następujące kroki:

  1. Wybierz „Wpłata” i opcję „Karta płatnicza”.
  2. Kliknij „Dodaj kartę”
  3. Zapoznaj się z regulaminem korzystania z kart na BitBay. Po jego akceptacji zostaniemy przeniesieni na stronę operatora kart.
  4. Uzupełnij dane karty (imię i nazwisko użytkownika, numer karty, data ważności, kod CVV). Potwierdź dodanie karty kodem 3D-Secure. Podczas weryfikacji karty zostanie pobrana bezzwrotna opłata w kwocie nie większej niż 1 EUR. Operator poprosi o zalogowanie do banku oraz potwierdzenie kwoty transakcji weryfikacyjnej. Po weryfikacji i dodaniu konta użytkownik otrzymuje potwierdzenie e-mailem.
  5. Możesz już wykonać pierwszy depozyt! Wybierz kartę i kwotę wpłaty.

W ciągu 30 dni można wpłacić kartą maksymalnie 10 000 EUR. Informacja o pozostałym do wykorzystania limicie znajduje się nad polem kwota wpłaty i jest ona aktualizowana codziennie. Jednocześnie do konta użytkownika można dodać trzy karty. Giełda podkreśla też, że nie przyjmuje wpłat za pomocą kart przedpłaconych.

giełda kryptowalut bitbay
reklama
reklama