Terra 2.0 już wystartowała! | Wiadomości | CrypS.

Terra 2.0 już wystartowała!

Zerelik Maciej
terra luna

Szef Terraform Labs, Do Kwon, ogłosił uruchomienie sieci  Terra 2.0, której nadano nazwę Phoenix-1. Powiedział on, że upoważnieni do airdropu użytkownicy otrzymali już tokeny – aby sprawdzić saldo, należy połączyć się z Terra Station.


Kwon dodał, że nowi członkowie ekosystemu muszą połączyć się z Terra Station za pomocą tej samej sieci, przez którą wcześniej korzystali z Terra Classic.

Eksplorator blockchaina Terra Finder dodał już obsługę Phoenix-1. W chwili pisania tego tekstu sieć wyprodukowała ponad 330 bloków.

Terraform Labs twierdzi, że użytkownicy mogą dokonywać transakcji za pomocą płynnej LUNA, w tym stakować, handlować i angażować się w aplikacje DeFi. Zdecentralizowane aplikacje będą jednak najpierw musiały zostać ponownie uruchomione. Deweloperzy przypominają:

Ponieważ Terra 2.0 jest innym łańcuchem, a nie forkiem, dappy z Terra Classic będą musiały zostać ponownie uruchomione na nowym blockchainie.

Osoby biorące udział w programie LUNA Vesting są automatycznie wpisywane do programu Stakeholders’ Vesting. Użytkownicy mogą wybrać walidatora poprzez ponowne delegowanie lub anulowanie delegowania. W tym drugim przypadku będą musieli odczekać 21 dni.

terra luna
reklama
reklama