Tag Heuer akceptuje płatności w kryptowalutach | Wiadomości | CrypS.

Tag Heuer akceptuje płatności w kryptowalutach

Zerelik Maciej
tag heuer

Znany na całym świecie producent zegarków Tag Heuer, ogłosił na początku tego tygodnia, że będzie akceptować łącznie dwanaście głównych kryptowalut i pięć stablecoinów jako opcje płatności na swojej amerykańskiej stronie internetowej. 


Stanie się to możliwe dzięki współpracy z BitPay. Wśród dostępnych cyfrowych aktywów znajdą się m.in. BTC, ETH, SHIB, DOGE oraz stablecoiny.

Nowa forma płatności akceptuje m.in. portfele Exodus, Ledger oraz wiele innych. Pozwala też na dokonywanie transakcji bez minimalnej kwoty. Maksymalna kwota transakcji to jednak 10 000 dolarów.

Prezes Tag Heuer Frédéric Arnault powiedział, że firma obserwowała Bitcoina od jego narodzin i że ostatnie wzloty i upadki na rynku kryptowalut nie zmieniły jej poglądu na cyfrowe waluty jako transformującą technologię. Podkreślił też, że ogłoszenie to jest dopiero początkiem ekspansji w świecie Web3:

Tag Heuer, pomimo wahań, przyjmie w najbliższej przyszłości technologię, która głęboko zmieni naszą branżę i nie tylko… Ta nowa funkcja płatności kryptowalutami to dopiero początek wielu ekscytujących projektów dla Tag Heuer w świecie Web3.

Warto zauważyć, że przyjęcie przez Tag Heuer kryptowalut nie powinno być zaskoczeniem. Arnault, syn miliardera, prezesa LVMH Bernarda Arnaulta, jest bowiem znany z przychylnych opinii na temat NFT i Web3.

tag heuer
reklama
reklama