Szwajcarski producent luksusowych zegarków wprowadza smartwatch z obsługą NFT | Wiadomości | CrypS.

Szwajcarski producent luksusowych zegarków wprowadza smartwatch z obsługą NFT

Anna Sutowicz
TAG Heuer luksusowe zegarki z NFT

Zegarki, blockchain i NFT łączą się ze sobą przy okazji premiery nowego luksusowego urządzenia TAG Heuer.


Szwajcarski producent luksusowych zegarków TAG Heuer nawiązał współpracę ze znaną społecznością niewymiennych tokentów (NFT), skoncentrowaną wokół Bored Ape Yacht Club i CLONE-X. Przedstawia smartwatch, który wyświetla NFT i łączy się z portfelami kryptowalutowymi, takimi jak MetaMask i Ledger Live:

Staramy się tworzyć wyjątkowe, ekskluzywne doświadczenia, które uchwycą ducha czasu. Dlatego tuż po wejściu w przestrzeń kryptowalut w Stanach Zjednoczonych TAG Heuer stawia kolejny odważny krok w świat Web3.

Prosty w obsłudze

Firma twierdzi, że funkcjonalność nowego produktu jest prosta, a niewymienne tokeny NFT są przekazywane do zegarka za pośrednictwem sparowanego smartfona. Urządzenie obsługuje zarówno statyczne, jak i animowane grafiki NFT. Przesyła do zegarka również wiele niewymiennych tokenów jednocześnie. Grafiki NFT mogą być zmieniane pod względem rozmiaru i umieszczane w trzech dostępnych wzorach.

Możliwości smartwatcha oraz sposób, w jaki obsługuje i wyświetla grafikę NFT zostały przedstawione we wpisie na blogu TAG Heuer:

Niektóre NFT to nieruchome obrazy, a niektóre to animowane GIF-y. Tarcza zegarka TAG Heuer będzie obsługiwać te formaty z dużą ilością szczegółów, a animacje będą zapętlać się w nieskończoność.

Bulgari i Jacob & Co. w branży NFT

Nową funkcję NFT udostępniono bezpłatnie, jako aktualizację dla wszystkich posiadaczy zegarków Tag Heuer Calibre E4, do pobrania w Apple App Store i Google Play. Zegarki z obsługą niewymiennych tokenów nie są całkowicie nowym pomysłem. W ciągu ostatnich miesięcy na rynek NFT weszły m.in. takie firmy jak Bulgari i Jacob & Co.

W ubiegłym roku zegarki NFT przebojem wdarły się do mediów, a ich indywidualna sprzedaż sięgnęła dziesiątek milionów.

TAG Heuer luksusowe zegarki z NFT
reklama
reklama

Dodaj komentarz