Szwajcarski producent luksusowych zegarków wprowadza smartwatch z obsługą NFT | Wiadomości | CrypS.

Szwajcarski producent luksusowych zegarków wprowadza smartwatch z obsługą NFT

Anna Sutowicz
TAG Heuer luksusowe zegarki z NFT

Zegarki, blockchain i NFT łączą się ze sobą przy okazji premiery nowego luksusowego urządzenia TAG Heuer.


Szwajcarski producent luksusowych zegarków TAG Heuer nawiązał współpracę ze znaną społecznością niewymiennych tokentów (NFT), skoncentrowaną wokół Bored Ape Yacht Club i CLONE-X. Przedstawia smartwatch, który wyświetla NFT i łączy się z portfelami kryptowalutowymi, takimi jak MetaMask i Ledger Live:

Staramy się tworzyć wyjątkowe, ekskluzywne doświadczenia, które uchwycą ducha czasu. Dlatego tuż po wejściu w przestrzeń kryptowalut w Stanach Zjednoczonych TAG Heuer stawia kolejny odważny krok w świat Web3.

Prosty w obsłudze

Firma twierdzi, że funkcjonalność nowego produktu jest prosta, a niewymienne tokeny NFT są przekazywane do zegarka za pośrednictwem sparowanego smartfona. Urządzenie obsługuje zarówno statyczne, jak i animowane grafiki NFT. Przesyła do zegarka również wiele niewymiennych tokenów jednocześnie. Grafiki NFT mogą być zmieniane pod względem rozmiaru i umieszczane w trzech dostępnych wzorach.

Możliwości smartwatcha oraz sposób, w jaki obsługuje i wyświetla grafikę NFT zostały przedstawione we wpisie na blogu TAG Heuer:

Niektóre NFT to nieruchome obrazy, a niektóre to animowane GIF-y. Tarcza zegarka TAG Heuer będzie obsługiwać te formaty z dużą ilością szczegółów, a animacje będą zapętlać się w nieskończoność.

Bulgari i Jacob & Co. w branży NFT

Nową funkcję NFT udostępniono bezpłatnie, jako aktualizację dla wszystkich posiadaczy zegarków Tag Heuer Calibre E4, do pobrania w Apple App Store i Google Play. Zegarki z obsługą niewymiennych tokenów nie są całkowicie nowym pomysłem. W ciągu ostatnich miesięcy na rynek NFT weszły m.in. takie firmy jak Bulgari i Jacob & Co.

W ubiegłym roku zegarki NFT przebojem wdarły się do mediów, a ich indywidualna sprzedaż sięgnęła dziesiątek milionów.

TAG Heuer luksusowe zegarki z NFTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.