Szef KuCoin zaprzecza pogłoskom o niewypłacalności firmy | Wiadomości | CrypS.

Szef KuCoin zaprzecza pogłoskom o niewypłacalności firmy

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
kucoin giełda kryptowalut otwiera 100 mln fundusz dla twórców nft

Giełda kryptowalut KuCoin nie planuje wstrzymania wypłat dla użytkowników i nie ma problemów z utrzymywaniem bilansu. Takimi informacjami podzielił się prezes firmy – Jonny Liu.


Uważaj na FUD! Nie jest pewne, kto rozprzestrzenia te jałowe plotki i jakie są ich intencje, ale KuCoin nie ma nic wspólnego z LUNA, 3AC, Babel [Finance] i innymi. Nie ma ‘ogromnego cierpienia’ z powodu jakiegokolwiek ‘upadku monety’, nie ma planów zatrzymania wypłat, wszystko na KuCoin działa bez zakłóceń.

Wcześniej w sieci pojawiły się plotki o niewypłacalności firmy. Niektórzy influencerzy zgłaszali opóźnienia w przetwarzaniu wypłat i doradzali użytkownikom przeniesienie aktywów na inne platformy.

Według Liu, KuCoin ma wystarczająco dużo gotówki w bilansie, aby przetrwać kryzys. Platforma zebrała bowiem 150 mln USD w maju 2022 roku przy wycenie 10 mld USD.

Zauważył, że firma nadal zatrudnia nowych pracowników i uruchamia instrumenty zorientowane na rynek niedźwiedzia takie jak pary fiat i zlecenia OCO.

Liu podkreślił, że giełda opublikuje swój raport finansowy za pierwsze półrocze 2022 roku “wkrótce”. Dodał również, że KuCoin “zastrzega sobie prawo do ścigania” osób, które rozpowszechniają “niezweryfikowane informacje”.

 

kucoin giełda kryptowalut otwiera 100 mln fundusz dla twórców nftreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.