Szef KuCoin zaprzecza pogłoskom o niewypłacalności firmy | Wiadomości | CrypS.

Szef KuCoin zaprzecza pogłoskom o niewypłacalności firmy

Zerelik Maciej
kucoin giełda kryptowalut otwiera 100 mln fundusz dla twórców nft

Giełda kryptowalut KuCoin nie planuje wstrzymania wypłat dla użytkowników i nie ma problemów z utrzymywaniem bilansu. Takimi informacjami podzielił się prezes firmy – Jonny Liu.


Uważaj na FUD! Nie jest pewne, kto rozprzestrzenia te jałowe plotki i jakie są ich intencje, ale KuCoin nie ma nic wspólnego z LUNA, 3AC, Babel [Finance] i innymi. Nie ma 'ogromnego cierpienia’ z powodu jakiegokolwiek 'upadku monety’, nie ma planów zatrzymania wypłat, wszystko na KuCoin działa bez zakłóceń.

Wcześniej w sieci pojawiły się plotki o niewypłacalności firmy. Niektórzy influencerzy zgłaszali opóźnienia w przetwarzaniu wypłat i doradzali użytkownikom przeniesienie aktywów na inne platformy.

Według Liu, KuCoin ma wystarczająco dużo gotówki w bilansie, aby przetrwać kryzys. Platforma zebrała bowiem 150 mln USD w maju 2022 roku przy wycenie 10 mld USD.

Zauważył, że firma nadal zatrudnia nowych pracowników i uruchamia instrumenty zorientowane na rynek niedźwiedzia takie jak pary fiat i zlecenia OCO.

Liu podkreślił, że giełda opublikuje swój raport finansowy za pierwsze półrocze 2022 roku „wkrótce”. Dodał również, że KuCoin „zastrzega sobie prawo do ścigania” osób, które rozpowszechniają „niezweryfikowane informacje”.

 

kucoin giełda kryptowalut otwiera 100 mln fundusz dla twórców nft
reklama
reklama