Szef JPMorgan nie wierzy w ograniczoną podaż bitcoina | Wiadomości | CrypS.

Szef JPMorgan nie wierzy w ograniczoną podaż bitcoina

Redakcja
bitcoin

Szef JPMorgan Jamie Dimon powiedział w CNBC, że nie ma pewności, czy podaż bitcoina rzeczywiście została ograniczona do 21 milionów monet.


Skąd wiesz? Może dojdzie do 21 milionów i wyskoczy zdjęcie Satoshiego, który będzie się z was wszystkich śmiał.

Decrypt przypomniał, że w październiku 2022 roku jeden z topowych menedżerów wyraził sceptycyzm co do kodu wbudowanego w algorytm pierwszej kryptowaluty.

Czy wszyscy zapoznaliście się z algorytmami? Czy wy w to wszystko wierzycie?

Tylko 5 linii kodu

Jameson Lopp, dyrektor techniczny startupu Casa, zaznaczył, że ograniczenie podaży bitcoina zapewnia zaledwie pięć linii kodu. Każdy może zweryfikować jego poprawność.

Biorąc pod uwagę zaprogramowane BTC, osiągnięcie 21 milionów monet powinno nastąpić do 2141 roku – wyjaśnił publikacji deweloper Bitcoin Core, Luke Dash Jr.

Analityk Blockworks Dan Smith wcześniej określił obecny model Bitcoina jako niezrównoważony. Szansę cyfrowego złota na stanie się globalną walutą rezerwową opisał jako niskie. Powodem jest niski udział przychodów z transakcji w całkowitych przychodach górników.

 

bitcoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.