Szef Binance wyśmiał wypowiedź sceptyka BTC Jima Cramera | Wiadomości | CrypS.

Szef Binance wyśmiał wypowiedź sceptyka BTC Jima Cramera

Redakcja
Binance

CEO największej na świecie giełdy kryptowalut – Binance, skomentował rekomendację Jima Cramera, aby natychmiast wyprzedawać bitcoiny.


Jim Cramer znany jest z publicznych negatywnych komentarzy na temat pierwotnej kryptowaluty i doradzania inwestorom kryptowalutowym, aby sprzedawali BTC ze stratą.

W dniu, w którym bitcoin przekroczył granicę 17 000 USD, Cramer powiedział entuzjastom kryptowalut, że teraz jest świetna okazja do wyjścia z rynku:

To dobra okazja, aby wyjść z kryptowalut i zmniejszyć pozycje w chińskich akcjach, ponieważ ani jedne, ani drugie nie są godne zaufania.

CZ wyśmiewa Cramera

Szef Binance Changpeng Zhao w sobotę, 14 stycznia, wyśmiał Cramera. Biznesmen poprosił też sceptyka o dalsze rozpowszechnianie FUDU na temat rynku kryptowalut:

Wygląda to teraz bardzo dokładnie. Kramer opublikował wiadomość 9 stycznia, dzień przed tym, jak bitcoin przeszedł z 16 000 do 20 000.

Podczas gdy rynek kryptowalut przeżywał złe czasy, a ceny nadal spadały, Cramer zapewnił inwestorów, że nigdy nie jest za późno, aby zamknąć złą pozycję. Na przykład w jednym ze swoich wystąpień w CNBC w grudniu. A tydzień po oświadczeniu BTC wzrósł do 21 tysięcy dolarów.

Rynek kryptowalut wykazuje obecnie pozytywne momentum. Od początku roku kapitalizacja rynkowa wszystkich monet wzrosła o ponad 200 miliardów dolarów i przebiła 1 bilion dolarów, choć jeszcze w grudniu była niższa niż 790 milionów dolarów.

Binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.