Steemit Justina Suna oskarżany o cenzurę | Wiadomości | CrypS.

Steemit Justina Suna oskarżany o cenzurę

Mariusz Przepiórka
justin sun i wrogie przejęcie steemitu

Justin Sun znów znalazł się w centrum zainteresowania użytkowników platformy Steemit. Tym razem poruszenie wywołał twitterowy wpis kryptowalutowej influencerki Girl Gone Crypto, która zarzuciła Sunowi cenzurę. Twierdzi ona, że z sieci zniknął jej wpis wyjaśniający przebieg planowanego podziału łańcucha bloków (hard fork) i utworzenie „Hive”.

Hard fork “Hive” ogłoszono 18 marca i jego celem było niedopuszczenie do tego, by Justin Sun zdominował całą sieć Steem. Miesiąc wcześniej, 14 lutego 2020 roku, Sun przejął Steemit Inc., który jest największym interfejsem blockchainu Steem. W efekcie społeczność Steem zaczęła domagać się podziału łańcucha bloków, aby zapobiec dominacji Suna.

Jak donosi serwis Cointelegraph, hard fork zyskał akceptację większości członków społeczności Steem. Co więcej, w ciągu 16 godzin po ogłoszeniu projektu, wartość tokenów STEEM wzrosła o 200%. 19 marca Steempeak, drugi co do wielkości interfejs Steem, przeprowadził ankietę. Użytkownicy niemal jednogłośnie wskazali, że chcą przenieść swą społeczność na Hive.

justin sun i wrogie przejęcie steemitu
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.