Stake'ujesz ETH lub SOL? Możesz wygrać 20 000 USD w BTC | Wiadomości | CrypS.

Stake’ujesz ETH lub SOL? Możesz wygrać 20 000 USD w BTC

Filip Dzięciołowski
Crypto.com konkurs staking

Jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie poinformowała dziś o swojej nowej inicjatywie, dzięki której osoby stake’ujące przynajmniej jeden z dwóch topowych altcoinów mogą wygrać do 20 tys. dolarów w bitcoinie! 


  • Dowodzona przez naszego rodaka, Krisa Marszalka, giełda kryptowalut Crypto.com ogłosiła dziś nowy konkurs dla osób, które stake’ują ether lub solanę,
  • W ramach nagrody do zgarnięcia jest nawet do 20 tys. dolarów w największym z cyfrowych aktywów, czyli bitcoinie,

Crypto.com organizuje konkurs dla stakerów

W dniu 8 stycznia 2024 roku znajdująca się na piętnastym miejscu w rankingu giełd kryptowalut o największym dziennym wolumenie obrotu platforma Crypto.com ogłosiła start swojej nowej kampanii. Jest ona kierowana do inwestorów, którzy stawiają na generowanie swojego dochodu pasywnego pochodzącego ze stakingu etheru oraz/lub solany.

Jej program blokowania cyfrowych aktywów w aplikacji giełdy pozwala na otrzymywanie nagród od 10 najpopularniejszych altcoinów, których algorytm konsensusu pozwala za ich staking, w tym ETH, SOL oraz DOT. Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu od firmy, nie obowiązuje żaden limit dot. wysokości stake’owanej stawki oraz istnieje możliwość wycofania swoich środków z puli depozytowej w każdym momencie.

Kampania od giełdy wystartowała już w dniu 27 grudnia, a okres rozpoczęcia się stakingu rozpoczyna się od 10 stycznia, czyli najbliższej środy. Czas trwania akcji kończy się w dniu 10 kwietnia tego roku. Czas blokowania swoich środków to 3 miesiące.

Organizatorzy tej inicjatywy wytypują aż 500 osób, które otrzymają nagrodę do 20 tys. dolarów w bitcoinie w wyzwaniu od Crypto.com. Co więcej, możliwe jest skorzystanie zarówno z programu stakingu ETH, jak i SOL, tak więc jeszcze szansa zgarnąć nawet 40 tys. dolarów w BTC!

Więcej informacji dot. całej akcji znajdziecie pod tym linkiem.

Crypto.com konkurs stakingreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.