Snoop Dogg wydaje kolejne NFT | Wiadomości | CrypS.

Snoop Dogg wydaje kolejne NFT

Zerelik Maciej
Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?

Legenda rapu – Snoop Dogg – przy współpracy z Coldie (artystą blockchain i krypto sztuki) wypuścił kolejny niewymienny token. Nosi on nazwę „Decentral Eyes Portrait Series” i został wybity na rynku NFT SuperRare.

Zdecentralizowane oczy

Calvin Cordozar Broadus Jr (znany zawodowo jako Snoop Dogg) jest ostatnio mocno zaangażowany w branżę kryptowalut. Na początku tego roku przyłączył się nawet do takich osób jak Elon Musk, popierając dogecoina.

20 kwietnia gwiazda rapu stwierdziła, że ta data powinna być obchodzona jako DogeDay. Pamiętając o tym, że Snoop Dogg znany jest ze swojej miłości i uznania dla marihuany, nie jest zaskoczeniem, że wybrał właśnie ten dzień – będący nieoficjalnym świętem palaczy „ziółka”.

W swoim ostatnim tweecie, artysta kryptowalutowy Coldie ujawnił, że globalny megagwiazdor po raz kolejny zaangażował się też w NFT. Duet uścisnął sobie dłonie przy wydawaniu kolekcji niewymiennych tokenów o nazwie „Decentral Eyes Portrait Serie”.

Jest to trójwymiarowy kolaż 10 różnych wizerunków Snoop Dogga przedstawiających różne momenty z jego życia na scenie. Raper nagrał również nowe audio, które towarzyszy NFT.

Token został wybity na SuperRare i będzie można go kupić do 3 grudnia. W chwili pisania tych słów, najwyższa oferta wynosi 169 ETH lub około 750 000 dolarów.

Snoop Dogg przyznał, że NFT zainspirowały go do ponownego przemyślenia sposobu, w jaki pokazuje swoją sztukę światu. Pochwalił również Coldiego jako właściwego partnera dla tej inicjatywy. Ponadto chce, aby to dzieło sztuki „wyróżniało się jako reprezentacja” jego wizji w metawersum:

„Nie tylko to widzisz, ale czujesz i słyszysz. Drążysz. Chcę, aby ta praca wyróżniała się jako reprezentacja mojej wizji w metawersum. To jest Decentralized, Decentral Eyes.

Nyan Dogg NFT

50-letni raper wszedł w przestrzeń NFT w kwietniu tego roku. Wówczas współpracował z cyfrowym artystą stojącym za memem Nyan Cat, aby wyprodukować niewymienny token zatytułowany „Nyan Dogg”. Zainteresowanie produktem było dość wysokie, a duet sprzedał go za 14,2 ETH (ponad 30 000 USD w tym czasie) na rynku OpenSea.

Nie trzeba dodawać, że dokładną datą uwolnienia projektu był 20 kwietnia. Partnerzy uruchomili również dzieła sztuki „Hazy Nyan Cat” i „Nyan Blunt” – każde sprzedane za 0,420 ETH (kolejny hołd dla społeczności marihuany).

Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?
reklama
reklama