Snoop Dogg wydaje kolejne NFT | Wiadomości | CrypS.

Snoop Dogg wydaje kolejne NFT

Redakcja
Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?

Legenda rapu – Snoop Dogg – przy współpracy z Coldie (artystą blockchain i krypto sztuki) wypuścił kolejny niewymienny token. Nosi on nazwę “Decentral Eyes Portrait Series” i został wybity na rynku NFT SuperRare.

Zdecentralizowane oczy

Calvin Cordozar Broadus Jr (znany zawodowo jako Snoop Dogg) jest ostatnio mocno zaangażowany w branżę kryptowalut. Na początku tego roku przyłączył się nawet do takich osób jak Elon Musk, popierając dogecoina.

20 kwietnia gwiazda rapu stwierdziła, że ta data powinna być obchodzona jako DogeDay. Pamiętając o tym, że Snoop Dogg znany jest ze swojej miłości i uznania dla marihuany, nie jest zaskoczeniem, że wybrał właśnie ten dzień – będący nieoficjalnym świętem palaczy “ziółka”.

W swoim ostatnim tweecie, artysta kryptowalutowy Coldie ujawnił, że globalny megagwiazdor po raz kolejny zaangażował się też w NFT. Duet uścisnął sobie dłonie przy wydawaniu kolekcji niewymiennych tokenów o nazwie “Decentral Eyes Portrait Serie”.

Jest to trójwymiarowy kolaż 10 różnych wizerunków Snoop Dogga przedstawiających różne momenty z jego życia na scenie. Raper nagrał również nowe audio, które towarzyszy NFT.

Token został wybity na SuperRare i będzie można go kupić do 3 grudnia. W chwili pisania tych słów, najwyższa oferta wynosi 169 ETH lub około 750 000 dolarów.

Snoop Dogg przyznał, że NFT zainspirowały go do ponownego przemyślenia sposobu, w jaki pokazuje swoją sztukę światu. Pochwalił również Coldiego jako właściwego partnera dla tej inicjatywy. Ponadto chce, aby to dzieło sztuki “wyróżniało się jako reprezentacja” jego wizji w metawersum:

“Nie tylko to widzisz, ale czujesz i słyszysz. Drążysz. Chcę, aby ta praca wyróżniała się jako reprezentacja mojej wizji w metawersum. To jest Decentralized, Decentral Eyes.

Nyan Dogg NFT

50-letni raper wszedł w przestrzeń NFT w kwietniu tego roku. Wówczas współpracował z cyfrowym artystą stojącym za memem Nyan Cat, aby wyprodukować niewymienny token zatytułowany “Nyan Dogg”. Zainteresowanie produktem było dość wysokie, a duet sprzedał go za 14,2 ETH (ponad 30 000 USD w tym czasie) na rynku OpenSea.

Nie trzeba dodawać, że dokładną datą uwolnienia projektu był 20 kwietnia. Partnerzy uruchomili również dzieła sztuki “Hazy Nyan Cat” i “Nyan Blunt” – każde sprzedane za 0,420 ETH (kolejny hołd dla społeczności marihuany).

Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.