Shanghai Inu (SHANG) - nowy memecoin, który przebije PEPE? | Wiadomości | CrypS.

Shanghai Inu (SHANG) – nowy memecoin, który przebije PEPE?

SHANG

Najnowszym członkiem rosnącej społeczności memowych tokenów jest Shanghai Inu (SHANG), który odnotował wzrost aż do 250% we wczesnych godzinach dzisiejszego dnia, ustalając swoją cenę na około $0.0000000009344. Czym jest Shanghai Inu? Czy może on konkurować z DOGE i SHIB? O tym piszemy poniżej!


SHANG rośnie lepiej niż DOGE i SHIB

Ogromny wzrost ceny pokazuje, że SHANG jest obecnie widoczny na większości wykresów jako najlepiej stabilizujący się memecoin. Jego stabilizacja i stały wzrost przewyższają nawet Dogecoina, Shibę Inu, czy PEPE. Shanghai Imu skupia się nie tylko na gwałtownym wzroście, lecz także na tym, by jak najdłużej go utrzymać, co pokazuje, że podchodzi poważniej do tematu, niż standardowe memecoiny. Jako jedna z kryptowalut, które chce zdetronizować duet DOGE i SHIB, SHANG eksploruje zupełnie nową tematykę marki, aby zarejestrować swoją unikalność. Kryptowaluta została stworzona jako futurystyczny cyborg-hybryda psa, który chce, aby szersza społeczność Web 3.0 stała się częścią unikalnego projektu memowego tokena, zaprojektowanego tak, aby zaskakiwać swoimi niesamowitymi funkcjami. Funkcje tokena mają obejmować takie aspekty jak: 

  • staking Liquid ETH, 
  • implementacja AI, 
  • P2E Gaming i wiele innych.

Ostrzeżenie dla sceptyków SHANG

Obietnice związane z kluczowym celem SHANG nie są niczym nowym dla nowych projektów memecoinów. Wynika to z faktu, że na rynku codziennie wyskakuje kolejnych 5 żartobliwych kryptowalut, bądź tokenów. Co to oznacza w praktyce? To, że często obserwujemy wzrost projektów, które są sztucznie napompowane, co w konsekwencji rzuca cień wątpliwości na ich autentyczność. Praktyka pokazuje, że większość udanych memowych coinów zaczynała z tym samym poziomem sceptycyzmu i trwało to do momentu dopóki nie udowodniły swojej wartości – właśnie ściśle przestrzegając ustalonej ścieżki wzrostu.

Shanghai Inu podejmuje wysiłki, aby zostać uznane przez większość platform śledzących, w tym Etherscan i CoinMarketCap. Coraz więcej traderów zaczyna umieszczać SHANG na swojej liście obserwowanych, ale ze względu na dużą zmienność, zaleca się ostrożność podczas handlu tym tokenem. Mimo wysokiego potencjału wzrostu, niezbędna jest świadomość ryzyka, które niesie ze sobą inwestycja w młode, chociaż obiecujące, kryptowaluty.

SHANGreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.