SBF powinien przestać tweetować i naprawić swoje błędy - mówi CZ | Wiadomości | CrypS.

SBF powinien przestać tweetować i naprawić swoje błędy – mówi CZ

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance ftx cz sbf

Changpeng Zhao – CEO wiodącej na świecie giełdy kryptowalut Binance – poradził Samowi Bankmanowi-Friedowi, aby ten powstrzymał się od publikowania mylących wiadomości na Twitterze i zamiast tego skupił się na swoich kolosalnych problemach z FTX.


W jednym ze swoich komunikatów SBF odniósł się do tajemniczego “sparingpartnera”, który mógł odegrać rolę w upadku giełdy. Niektórzy szacowali, że może to być Zhao. Ten drugi stwierdził, że tylko “psychopata” mógłby wymyślić taki tweet. Dodał, że branża nie jest “meczem bokserskim”, a Binance nigdy nie postrzegał żadnego ze swoich konkurentów w ten sposób.

Załóż garnitur i zacznij odpowiadać na pytania…

Upadek FTX spowodował ogromne straty inwestycyjne i zamieszanie w sektorze. Logicznie rzecz biorąc, większość ludzi obwiniała byłego CEO – Sama Bankmana-Frieda – i nalegała na wyjaśnienie dotyczące katastrofy.

SBF wypuścił serię tweetów, które nie dostarczyły wystarczających wyjaśnień na temat wydarzenia. W jednej z ostatnich wiadomości mówił o “szczególnym sparingpartnerze”, który być może zaszkodził działalności FTX. Ponieważ Binance to największy gracz na tym polu i jego decyzja o zdumpowaniu tokenów FTT przed upadkiem, niektórzy przypuszczali, że tym tajemniczym podmiotem może być właśnie ta platforma lub CZ.

W ostatnim wywiadzie Zhao zaprzeczył tym plotkom określając SBF jako “psychopatę”. Powiedział również, że Binance nie ma na celu wyeliminowania mniejszych platform, ale pomaga im podczas trwającej niekorzystnej sytuacji.

Nigdy nie powiedział mi, że jestem jego sparingpartnerem. Nigdy nie postrzegamy innych giełd jako sparingpartnerów, to nie jest pojedynek bokserski.

Przekonywał też, że SBF powinien skończyć publikować wprowadzające w błąd tweety i skupić się na naprawianiu błędów, jakie pozostawił po sobie krach jego podmiotu:

Powinien pracować nad innymi rzeczami, nie powinien pisać tweetów. W jednej z wiadomości, które wysłałem mu w grupie, powiedziałem: ‘Szczera rada, Sam, przestań robić to, co robisz, nie rób nic więcej, załóż garnitur, jedź do DC i zacznij odpowiadać na pytania.’

binance ftx cz sbfreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.