Safe (dawniej Gnosis Safe) przeprowadził airdrop | Wiadomości | CrypS.

Safe (dawniej Gnosis Safe) przeprowadził airdrop

Redakcja
airdrop

Platforma zarządzania aktywami cyfrowymi Safe (dawniej Gnosis Safe) przeprowadziła airdrop tokena SAFE w ramach przejścia na zdecentralizowany model zarządzania.


Wśród 43 tysięcy użytkowników rozdysponowano 2,5% (około 25 milionów SAFE) całkowitej liczby tokenów. Otrzymają oni kolejne 2,5% w ciągu czteroletniego okresu vestingu.

Pozostałymi odbiorcami SAFE byli:

  • 15% – główni deweloperzy;
  • 15% – Safe Foundation;
  • 60% – skarbce SafeDAO i GnosisDAO;
  • 5% – projekty związane z ekosystemami.

Jako główne cele airdropu podano nagradzanie najbardziej aktywnych użytkowników i decentralizację zarządzania Safe.

Przypomnijmy, że w lipcu platforma zmieniła nazwę na Safe i pozyskała 100 mln dolarów w strategicznej rundzie finansowania.

Airdrop Optimism

W połowie roku wydanie własnego tokena ogłosiło też rozwiązanie warstwy 2 Ethereum Optimism. Projekt również rozprowadził airdrop, który był częścią większej struktury zarządzania, znanej jako Optimism Collective.

Optimism wykorzystuje technologię kryptograficzną zwaną Optimistic Rollups, aby skalować sieć Ethereum. Dzięki temu może przetwarzać transakcje z większą prędkością i po niższych kosztach. Posiada też most łączący sieć mainnet Ethereum z siecią warstwy 2.

airdropreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.