Ripple z ogromnym wyróżnieniem! Prezes firmy zapowiada wielkie ruchy | Wiadomości | CrypS.

Ripple z ogromnym wyróżnieniem! Prezes firmy zapowiada wielkie ruchy

ripple-xrp-kryptowaluty

Prezes Ripple, Monica Long udzieliła wywiadu dla CNBC i ogłosiła, że spółka koncentruje się na podboju rynku USA. 


Powyższy krok ma miejsce po ważnym wyroku sądu, który wskazał, że XRP, cyfrowa waluta powiązana z Ripple, nie jest uważana za papier wartościowy w Stanach Zjednoczonych.

Ripple wraca do USA

Long wyraziła radość w stosunku do jasnej regulacji XRP:

Od wyroku sędziego w naszej sprawie minęło już kilka tygodni, co daje nam jasność, że XRP nie jest papierem wartościowym. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, ponieważ teraz mamy jasność, jak Ripple będzie prowadzić swoją działalność w przyszłości. I ponownie angażujemy się w nie na rynku amerykańskim.

Bez wątpienia orzeczenie pomoże rozkwitnąć Ripple na tak trudnym rynku, jakim są Stany Zjednoczone. 

Ekspansja Ripple

Jak wiemy strategia operacyjna Ripple nie skupia się wyłącznie na USA. Obecnie spółka doświadczyła znaczącego wzrostu na rynkach międzynarodowych, szczególnie tam, gdzie istnieją jasne wytyczne regulacyjne. 

Wielu naszych klientów pochodzi spoza USA. Myślę, że odzwierciedla to miejsca, gdzie istnieje jasność regulacyjna, takie jak Wielka Brytania, Europa, Singapur, Dubaj i Bliski Wschód. To tam widzimy duży potencjał wzrostu dla naszego biznesu związanego z dostarczeniem płatności

– dodała Long.

Ripple w TOP 200 Fintechów

To nie wszystko! Według najnowszych informacji Ripple został uhonorowane miejscem na liście CNBC TOP 200 Fintechów na świecie. Proces selekcji, przeprowadzony przez niezależną firmę badawczą Statista, oceniał ponad 1500 firm z dziewięciu różnych segmentów rynku. Podczas badania pod uwagę były brane wskaźniki wydajności, takie jak przychody, liczba użytkowników i całkowite środki pozyskane od klientów.

Od teraz Ripple może konkurować w sektorze finansów z takimi gigantami jak Ant Group, Tencent, PayPal, Stripe, Klarna i Revolut. Za projektem stoją przede wszystkim ludzie i to im Monica Long postanowiła oficjalnie podziękować za pośrednictwem Twittera: 

Jestem bardzo dumna z zespołu Ripple, który znalazł się na inauguracyjnej liście CNBC najlepszych fintech’ów na świecie. Jesteśmy jedną z niewielu firm krypto, które otrzymały to wyróżnienie – to osiągnięcie, które jest dla nas wyjątkowo ważne. 

 

Przyszłość Ripple

Znalezienie się Ripple w topie branży fintech jest dowodem na globalny zasięg projektu. Co ciekawe – XRP może być również wykorzystywany w sektorze motoryzacyjnym! Od teraz twórcy mogą jeszcze bardziej stawiać na innowacyjną technologię i skuteczność ich modelu biznesowego. W momencie publikacji, cena XRP wynosi 0,66 dolarów.

Wykres przedstawia kurs XRPUSD. Źródło: TradingView.com
ripple-xrp-kryptowalutyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.