Ripple (XRP) to blockchain zombie? Co dalej z AVAX? KangaMoon gotowe na kolejny rajd cenowy | Wiadomości | CrypS.

Ripple (XRP) to blockchain zombie? Co dalej z AVAX? KangaMoon gotowe na kolejny rajd cenowy

Reklama
KangaMoon

KangaMoon, Ripple i Avalanche wyraźnie robią furorę na rynku kryptowalut. Chociaż Ripple zablokował 800 mln tokenów w związku z masowymi transferami wielorybów, spotyka się z krytyką za bycie blockchainem zombie. I odwrotnie, Avalanche po cichu pnie się w rankingach, stając się nową topową siecią memecoinów


Tymczasem przedsprzedaż KangaMoon zdołała zebrać już ponad 6 milionów dolarów, zapewniając zwrot z inwestycji na poziomie 290% w przypadku wczesnych nabywców.

Kamień milowy w przedsprzedaży KangaMoon (KANG)

W przeciwieństwie do memecoinów, którym brakuje praktycznej użyteczności, KangaMoon (KANG) wprowadza nowy token pełen zachęt do pasywnego zarabiania, przyciągając uwagę na rynku gier kryptowalutowych.

Ma na celu stworzenie tętniącej życiem społeczności, w której podobnie myślący entuzjaści memicznych kryptowalut wchodzą w interakcje, uczestniczą w pełnych zabawy wyzwaniach i turniejach, a w rezultacie zarabiają tokeny $KANG i cenne przedmioty kolekcjonerskie w grach.

Co więcej, gracze będą również korzystać z $KANG, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych gier, tworzyć i ulepszać postacie oraz kupować przedmioty w grze w ekosystemie zwanym „Kangaverse”. Co bardziej interesujące, projekt nagradza członków społeczności darmowymi tokenami, gdy dołączają do promowania

KangaMoon w mediach społecznościowych

Niedawno KangaMoon połączył siły z RaidSharksBot, aby wprowadzić ekscytujące boty rajdowe, aby zwiększyć zaangażowanie i wzbudzić emocje w ekosystemie. W związku z tym użytkownicy wezmą udział w ekscytujących rajdach, aby mieć szansę na wygranie miesięcznej puli nagród o wartości 1000 dolarów.

W oczekiwaniu na notowanie spółki na giełdzie Tier-1 na giełdzie CEX eksperci sugerowali, że cena KangaMoon wzrośnie w drugim kwartale do 0,5 dolara.
Co ciekawe, token KANG jest atrakcyjnie wyceniony na 0,0196 USD w piątym etapie przedsprzedaży. Oznacza to ponad 290% zwrotu z inwestycji w wartość ceny w porównaniu z pierwotną ofertą wynoszącą 0,005 USD.

Co więcej, w ramach projektu zebrano już ponad 6 milionów dolarów i z góry ustalone jest, że jego cele osiągną wyższy poziom. Tym samym KangaMoon jest pozycjonowana jako jedna z najlepszych kryptowalut do kupienia.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Ripple uznany za “blockchain zombie”

Według raportu Forbesa ekosystem Ripple należy do sieci określanych jako “blockchain zombie”, czyli sieć ta jest produktem o niskiej użyteczności i wysokim obrocie.

Moneta od Ripple – XRP – posiada ponad miliard dolarów kapitalizacji, ale i również ma niską użyteczność. Dodatkowo sieć Ripple ma mniej programistów i znacznie mniej pobiera opłaty. Biorąc pod uwagę aktualne statystyki rynkowe XRP, wygląda na to, że blockchain Ripple znajdował się w stanie hibernacji i niekoniecznie była siecią zombie.

Niedawno Ripple zablokowało 800 milionów tokenów XRP w związku z masowym transferem wielorybów. Posunięcie to wywołało spekulacje na temat potencjalnej zmiany ceny Ripple.

Choć krytyka tokenów zombie była trudna do przełknięcia dla inwestorów długoterminowych, cena tego altcoina szykuje się na wzrost. Wydaje się, że średni wiek inwestycji w XRP się zmienia.

Szał memecoinów w sieci Avalanche

Avalanche odnotowało wzmożony wzrost aktywności związanej z memicznymi kryptowalutami.  W marcu liczba codziennych transakcji memecoinamie dwukrotnie osiągnęła 10 000, a znaczne wolumeny odnotowano również w kwietniu.

Ponadto liczba użytkowników dziennie uczestniczących w takich transakcjach również wzrosła do ponad 4000 w serwisie Avalanche. Miało to miejsce również w tym samym okresie, gdy w sieci Solana eksplodowały monety memowe.

Najpopularniejszą monetą memową w sieci Avalanche był Coq Inu (COQ), utrzymujący dominację na poziomie 40–60%. Dzięki takim działaniom rynkowym spekulacje dotyczące monet memowych mogą zwiększyć presję deflacyjną na monetę Avalanche, ponieważ sieć spala cały wygenerowany dochód z opłat transakcyjnych.

Podsumowanie

W miarę jak Avalanche i Ripple stawiają czoła dynamice rynku, KangaMoon wyłania się na czołowego konkurenta oferującego różnorodne innowacyjne funkcje i wysoki potencjał wzrostu.

Jego niewielka kapitalizacja rynkowa wymaga mniej środków, aby wywołać dwukrotnie większą wartość. W związku z tym eksperci zasugerowali, że token KANG wzrośnie 100 razy do końca 2024 r., co czyni go najlepszą kryptowalutą do kupienia obecnie.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.