Ridley Scott wyprodukuje film o Ethereum | Wiadomości | CrypS.

Ridley Scott wyprodukuje film o Ethereum

Maciej Żerelik
ridley scott film o ethereum

Brytyjski reżyser filmowy Ridley Scott planuje wyprodukować film o Ethereum, który będzie adaptacją książki „The Infinite Machine”.


Książka ta jest relacją dziennikarki kryptowalutowej Camili Russo. Wyjaśnia ona w niej, w jaki sposób kanadyjsko-rosyjski programista Vitalik Buterin wpadł na pomysł stworzenia sieci, a także opisuje jej rozwój już po powstaniu.

W tweecie Russo z ekscytacją ogłosiła, że Scott i jego firma producencka Scott Free zrobią adaptację filmową „The Infinite Machine”.

Inni producenci, którzy dołożą swoje dwa grosze do filmu to Tom Moran, Alejandro Mirandro i Vera Meyer, a reżyserem będzie Shyam Madiraju. Russo skomentowała zaangażowanie światowej klasy filmowca w następujący sposób:

To niesamowicie ekscytujące, że Ridley Scott i ekipa Scott Free wyprodukują razem z nami film The Infinite Machine. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego zespołu, który mógłby przekształcić porywającą historię o ludziach stojących za najbardziej rewolucyjną technologią od czasów Internetu w film fabularny, który podbije serca naszego pokolenia.

Na temat filmu wypowiedział się też Charles Hoskinson, który również odegrał kluczową rolę w tworzeniu Ethereum. Ostatnio zamieścił tweeta z zapytaniem, kto powinien zagrać postać jego samego.

Ridley Scott nie jest pierwszy

Warto zauważyć, że Ridley Scott nie jest pierwszym hollywoodzkim reżyserem, który wszedł do krypto świata. Quentin Tarantino na początku roku wystawił na aukcję siedem „tajnych”, niewymiennych tokenów. NFT przedstawiały najlepsze momenty z filmu „Pulp Fiction”. Aukcja odbyła się na blockchainie Ethereum, jednak przy inicjatywie tej z reżyserem współpracowała także firma SCRT Labs. Jej dyrektor generalny Guy Zyskind skomentował wówczas sytuację w następujący sposób:

Secret Network jest dumne, że może pracować z Quentinem. Jesteśmy zaangażowani we współpracę z utalentowanymi artystami na całym świecie, zapewniając im lepszy sposób na wydawanie ich dzieł bezpośrednio dla fanów, bez konieczności polegania na starych modelach dystrybucji, które faworyzują konglomeraty nad twórcami.

Scott Free Productions jest znana z takich filmów jak Gladiator, Blade Runner, Top Gun, American Gangster oraz Thelma & Louise. Od momentu powstania w 1995 roku firma otrzymała ponad 90 nominacji do Oscara. Niektóre z najnowszych filmów wytwórni to House of Gucci oraz The Last Duel. W najbliższym czasie premierę będą też miały takie pozycje jak Napoleon, Berlin Nobody, Boston Strangler oraz First Ascent.

ridley scott film o ethereumreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.