Revolut udostępnia nowy kurs z AVAX. Można otrzymać 15 EUR | Wiadomości | CrypS.

Revolut udostępnia nowy kurs z AVAX. Można otrzymać 15 EUR

Mariusz Przepiórka
Revolut staking

Firma Revolut udostępniła klientom w Wielkiej Brytanii i krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego kurs poświęcony smart kontraktom. Tematyka smart kontraktów została omówiona na przykładzie platformy Avalanche, która pozwala finalizować transakcje w mniej niż sekundę. Token Avalanche o nazwie AVAX pojawił się niedawno w ofercie ponad 100 cyfrowych aktywów, którymi można handlować w aplikacji Revolut.


Nowy kurs Revolut przygotowany we współpracy z platformą Avalanche ma interaktywną formę i kończy się testem wiedzy. Za zaliczenie wszystkich quizów klienci mogą zdobyć bonus o łącznej wartości 15 EUR, który jest wypłacany w tokenach (można je zachować, przeznaczyć do stakingu lub wymienić na waluty fiducjarne).

W trakcie dwóch pierwszych lekcji uczestnicy kursu dowiedzą się m.in. czym jest protokół konsensusu Avalanche, jak działa i czym różni się od innych blockchainów. Poznają również koncepcję podsieci i dowiedzą się jak model skalowania Avalanche może przyczynić się do rozwoju ekosystemu kryptowalut bez proporcjonalnego wzrostu zużycia energii.

– Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą misję, aby złożony świat blockchain uczynić bardziej dostępnym dla wszystkich. W ostatnich tygodniach powitaliśmy setki tysięcy nowych użytkowników w naszym programie edukacji finansowej Learn & Earn. Apetyt na wiedzę o kryptowalutach i web3 nie słabnie. To już piąty kurs, który oddajemy klientom. W ciągu najbliższych miesięcy planujemy udostępnić kolejne. Mamy satysfakcję, widząc wpływ naszych kursów na lepsze zrozumienie poszczególnych aspektów nowych technologii – powiedział Mazen Eljundi, dyrektor ds. kryptowalut w Revolut.

Klienci Revolut mogą kupować kryptowaluty w aplikacji już od kwoty 1 EUR. Aby to zrobić, mogą korzystać ze zleceń typu stop lub limit, lub użyć funkcji zakupu cyklicznego i uśredniać w ten sposób zmienność cen na rynku. Dodatkową funkcją, jest automatyczne kupowanie wybranej kryptowaluty za zaokrąglenia do pełnych kwot, czyli “końcówki” z codziennych zakupów.

Revolut stakingreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.