Reddit uruchomił NFT CryptoSnoos i sprzedał za ponad mln USD | Wiadomości | CrypS.

Reddit uruchomił NFT CryptoSnoos i sprzedał za ponad mln USD

Anna Sutowicz
Redit uruchomił CryptoSnoos i sprzedał za milion usd

Reddit stworzył CryptoSnoos, wysoce kolekcjonerskie NFT z maskotką Snoo. Cztery awatary z kolekcji zostały sprzedane za ponad milion dolarów.

Wiele wskazuje na to, że Reddit nadal testuje integrację z NFT przed wyprodukowaniem większej liczby awatarów albo umożliwieniem swoim użytkownikom wybijania i używania własnych NFT. Obecnie użytkownicy platformy Reddit nie mogą używać własnych NFT jako awatarów. A zatem, jeżeli nie jest dostępny żaden z czterech przedmiotów kolekcjonerskich, użytkownik może wykorzystać jako profilowe wyłącznie dostarczony obraz JPEG.

Maskotka Snoo

Bohaterem NFT jest tym razem maskotka-kosmita Snoo, która została wymyślona na nowo. Jeden z awatarów kolekcji NFT CryptoSnoos został sprzedany za 175 ETH, obecnie warty jest ok. 586 tys. USD. Najtańszy z kolekcji sprzedał się za 70 ETH, czyli ok. 233 tys. USD.

CryptoSnoos opisywane są jako:

Pofragmentowany, wyabstrahowany, impresjonistyczny, futurystyczny folk i modern (post i pre) i zdecydowanie oświecony (ale w awangardowy, neoklasyczny, współczesny sposób). Poza tym są po prostu urocze.

CryptoSnoos NFT Reddit
https://nft.reddit.com

Jak to działa?

Jeśli kupisz CryptoSnoos NFT, wówczas do Ciebie należy decyzja, co chcesz z nim zrobić. Możesz je zatrzymać na zawsze, sprzedać lub wykorzystać do swojego konta Reddit. Użytkownicy platformy Reddit mogą połączyć swoje konto z portfelem MetaMask. To da im możliwość zaprezentowania swoich przedmiotów kolekcjonerskich CryptoSnoos na platformie. Po połączeniu – obraz NFT ich CryptoSnoos stanie się ich awatarem na stronie Reddit.

Możesz błyszczeć na Reddicie. Twoje komentarze bedą zawierały Twój awatar CryptoSnoos z animacją poświaty.

Obecnie nie jest możliwe wyświetlanie obrazu CryptoSnoos NFT jako awatar na urządzeniu mobilnym. Sprzedaż CryptoSnoos odbywa się przez mechanizm aukcyjny na OpenSea.

Redit uruchomił CryptoSnoos i sprzedał za milion usd



reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.