Promocja Ledger Nano - 50% zniżki do 18 maja | Wiadomości | CrypS.

Promocja Ledger Nano – 50% zniżki do 18 maja

Michał Misiura
portfel sprzętowy ledger nano s w promocji 50%

Producent znanego portfela sprzętowego, ogłosił promocję związaną z halvingiem bitcoina. Zniżka 50% na Ledger Nano S potrwa w sklepie producenta do godziny 8.59  18 maja. 

Aby wziąć udział w promocji należy wejść na oficjalną stronę sklepu Ledger Nano (link) i przy zakupie podać kod: WEARETHEBULLRUN.

Zniżka obejmuje model S i można skorzystać z niej przy zakupie maksymalnie 3 urządzeń na osobę. Kod promocyjny na stronie producenta wygasa minutę przed północą 17 maja według czasu pacyficznego. Dla klientów z Polski oznacza to więc, że mają czas do 8:59 w poniedziałek 18 maja.

Ledger Nano S to ceniony portfel sprzętowy umożliwiający przechowywanie najpopularniejszych kryptowalut, takich jaki bitcoin i ethereum oraz wielu altcoinów i tokenów. Jest jednym z najpopularniejszych urządzeń tego rodzaju na rynku. Przechowywane na nim środki zabezpiecza kod pin, a przed ich utratą w wyniku zniszczenia sprzętu chroni kopia zapasowa.

Skorzystaj z promocji na stronie producenta

Zobacz Ledger Nano S w ofercie FlyingAtom

portfel sprzętowy ledger nano s w promocji 50%reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.