Promocja Binance: zakup BTC powyżej $1000 bez dodatkowych opłat | Wiadomości | CrypS.

Promocja Binance: zakup BTC powyżej $1000 bez dodatkowych opłat

Redaktor: Albert Czajkowski
poradnik o tym jak kupić bitcoiny na giełdzie binance używając tradycyjnych pieniędzy

Binance ogłosił, że kupno bitcoinów przez bramkę płatności Koinal zostaje zwolnione z opłat. Promocja potrwa do 7 maja. Giełda wyjaśnia, że ma ona związek z dużym zainteresowaniem, które towarzyszy kryptowalutom w ostatnim czasie. 

By skorzystać z promocji trzeba być posiadaczem zweryfikowanego konta na giełdzie Binance i kupić bitcoiny za pośrednictwem bramki płatności Koinal. Koinal umożliwia zakup bitcoinów za tradycyjne pieniądze (w tym złotówki) przy użyciu karty kredytowej.

Aby zarejestrować się lub skorzystać z promocji przejdź tutaj: kup bitcoin

Opinie użytkowników na temat giełdy kryptowalut Binance, przeczytasz w tym miejscu: giełda Binance

O pierwszych krokach na tej giełdzie oraz procedurach towarzyszących zakładaniu konta, dowiesz się z artykułu: Jak kupić bitcoiny na giełdzie Binance [Poradnik]

poradnik o tym jak kupić bitcoiny na giełdzie binance używając tradycyjnych pieniędzyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.