Promocja Binance: wpłać PLN, handluj i wygraj 20 BUSD | Wiadomości | CrypS.

Promocja Binance: wpłać PLN, handluj i wygraj 20 BUSD

Redaktor: Albert Czajkowski
promocja binance: wpłać pln, handluj i wygraj 20 BUSD

Binance ogłosił promocję z okazji otwarcia par handlowych z polskim złotym. Żeby wziąć w niej udział i mieć możliwość wygrania 20 BUSD trzeba: zasilić konto, wykonać transakcję i wypełnić formularz.


Pula nagród wynosi 18 000 BUSD, a więc skorzysta z niej 900 osób. Każdego dnia trwania promocji Binance wyłoni maksymalnie 50 zwycięzców, na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Każdy użytkownik może wygrać tylko raz. Promocja potrwa do 7 listopada do godziny 7:59.

Aby wziąć udział w akcji należy:

  • Mieć konto na giełdzie Binance (załóż z obniżką prowizji o 20%)
  • Przejść do strony “Wpłać Fiat” i wybrać opcję zasilenia konta przez platformę ZEN
  • Dokonać wpłaty PLN o wartości min. 20 USD
  • Wykonać transakcje o równowartości min. 40 USD w parach handlowych spot – ETH/PLN, BTC/PLN, BUSD/PLN
  • Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy

Wpłać PLN i weź udział w konkursie

Przypomnijmy, że po wczorajszym ogłoszeniu o dodaniu obsługi złotego przez Binance, wpłaty w PLN zostaną zwolnione od opłat i prowizji przez najbliższe 3 tygodnie, aż do 7 listopada.

promocja binance: wpłać pln, handluj i wygraj 20 BUSDreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.