Projekty przenoszą się z Terra na Polygon | Wiadomości | CrypS.

Projekty przenoszą się z Terra na Polygon

Maciej Żerelik
terra luna

Ponad 48 projektów z upadłego ekosystemu Terra rozpoczęło migrację do sieci warstwy 2 Ethereum – Polygon (MATIC). Taką informację podał dyrektor generalny Polygon Studios – Ryan Wyatt.


Wśród najważniejszych projektów wymienił grę P2E Derby Stars oraz rynek NFT OnePlanet.

Zespół Ark*One uruchomił inicjatywę, która ma pomóc w przenoszeniu aplikacji z upadającej sieci Terra na Polygon.

Firma kierowana przez Wyatta zapewniła wsparcie finansowe dla migrantów. Pomoc w przeniesieniu projektów Terra z „kapitałem i zasobami” w Polygon Studios obiecano jeszcze w maju.

OnePlanet zakończył przyjmowanie zgłoszeń do Ark*One 15 czerwca. Inicjatywa skierowana jest do projektów NFT. Jak wynika z oświadczenia rynku, na migrację zdecydowało się 48 aplikacji pokrywających 90 kolekcji tokenów.

Twórcy platformy podkreślili:

To reprezentuje dużą część projektów Terra, w tym te, które nie zostały uruchomione na OnePlanet przed katastrofalnym odklejeniem się UST od dolara.

Dodali, że nadal będą udzielać pomocy technicznej zespołom w migracji do Polygon poza inicjatywą.

Zespół OnePlanet spodziewa się uruchomić rynek w nowej sieci w połowie sierpnia.

Dla przypomnienia, sieć bazowa projektu Terra 2.0 została uruchomiona pod koniec maja.

terra lunareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.