Projekt o mocnych fundamentach znów wystrzelił! Jego kurs jest najwyższej od kwietnia 2022 roku | Wiadomości | CrypS.

Projekt o mocnych fundamentach znów wystrzelił! Jego kurs jest najwyższej od kwietnia 2022 roku

Filip Dzięciołowski
Kurs Chainlink znów wystrzelił

Na wykresach cenowych wielu cyfrowych aktywów można dostrzec powolne podmuchy wiosennych wiatrów, ale nikt tak nie radzi sobie dobrze w ostatnim czasie, jak Chainlink. Natywny token ekosystemu będącego „wyrocznią” łączącą świat blockchaina z tym rzeczywistym kolejny raz zalicza wystrzał swojego kursu.


  • Altcoin LINK wystrzelił do góry o 15% na swoim wykresie cenowym w ciągu ostatnich 24 godzin. Kryptowaluta jest handlowana najdrożej od 2 kwietnia 2022 roku, czyli od 22 miesięcy!
  • Kapitalizacja rynkowa tego projektu znów znajduje się powyżej 10 miliardów dolarów, co oznacza, że za moment przegoni token sieci Tron (TRX) i będzie mogła szturmować wejście do TOP10.

Chainlink daje czadu!

Jak przekazała firma analityczna Santiment, token od projektu Chainlink znacznie przegania inne topowe altcoiny pod względem akumulacji przez inwestorów w ostatnim czasie. Wiele uśpionych portfeli budzi się po kryptozimie i ponownie skupuje LINK szykując się na nowy rajd cenowy tego tokena.

Czuć w powietrzu, że to czas na porządki w swoim portfolio przed nadchodzącą hossą i zbudowanie solidnych fundamentów pod powrót byków na rynek w całej okazałości. Kurs LINK przebił dziś rano poziom 18 dolarów, co jest jego najlepszym wynikiem od 2 kwietnia 2022 roku (czyli prawie dwóch lat!).

W ciągu ostatnich 30 dni kryptowaluta wzrosła o ponad 26% na wykresie cenowym!

Wykres cenowy LINK na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

Dlaczego inwestorzy stawiają akurat na ten projekt? Przede wszystkim chodzi tutaj o jego fundamenty, które stanowią o jego szansach na utrzymanie się na rynku cyfrowych aktywów w perspektywie długoterminowej. Główną funkcjonalnością Chainlink stanowiącą o byciu konkurencyjnym projektem dla reszty podobnych inicjatyw jest jego silny potencjał w tokenizacji.

A na ten proces stawia coraz więcej instytucji. Między innymi nawet własną platformę do przenoszenia wartości rzeczywistych aktywów do cyfrowego świata dla instytucji uruchomiła jakiś czas temu giełda Coinbase. Prognozuje się bowiem, że rynek tokenizacji do 2030 roku ma być wart 10 bilionów dolarów.

Wczoraj natomiast o tym, że Chainlink jest w posiadaniu wszystkich walorów oferujących taką możliwość, napisali sami zainteresowani w poście na X.

Tradycyjne instytucje finansowe potrzebują danych, obliczeń i możliwości międzyłańcuchowych, aby wdrożyć łańcuchy bloków i tokenizowane RWA na dużą skalę. Tylko platforma Chainlink zapewnia wszystkie trzy

– przekazano.

Kurs Chainlink znów wystrzeliłreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.