Problemy z łącznością giełdy Kraken | Wiadomości | CrypS.

Problemy z łącznością giełdy Kraken

Mariusz Przepiórka
kraken wraca do japoni

Kraken, jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku giełd kryptowalutowych, poinformował o problemach, jakich ostatnio doświadczyli jego użytkownicy. Klienci giełdy mieli trudności w połączeniu się ze stroną internetową platformy, a problemy dotyczyły również aplikacji na urządzenia mobilne.

Giełda tłumaczy, że trudności z łącznością to efekt wyjątkowo dużego ruchu na platformie transakcyjnej. Kraken wskazuje również na niespodziewany wzrost liczby transakcji i użytkowników. Problemy z łącznością dotknęły również płatności dokonywanych za pośrednictwem narzędzia Buy Crypto oraz płatności kartą na stronie internetowej i w aplikacji.

Kraken w pierwszym komunikacie zapewnił, że pracuje nad rozwiązaniem problemu, a później podał informację o zidentyfikowaniu problemu i zastosowaniu odpowiednich środków naprawczych. Wczoraj informowaliśmy również o problemach technicznych giełdy Coinbase. W tym przypadku zbiegły się one z nagłym wzrostem wartości BTC. W efekcie obie giełdy spotkały się z dużą krytyką ze strony klientów, którzy nie mogli zrealizować swoich transakcji i skorzystać na wysokiej cenie BTC.

kraken wraca do japonireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.