Problemy z łącznością giełdy Kraken | Wiadomości | CrypS.

Problemy z łącznością giełdy Kraken

Mariusz Przepiórka
kraken wraca do japoni

Kraken, jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku giełd kryptowalutowych, poinformował o problemach, jakich ostatnio doświadczyli jego użytkownicy. Klienci giełdy mieli trudności w połączeniu się ze stroną internetową platformy, a problemy dotyczyły również aplikacji na urządzenia mobilne.

Giełda tłumaczy, że trudności z łącznością to efekt wyjątkowo dużego ruchu na platformie transakcyjnej. Kraken wskazuje również na niespodziewany wzrost liczby transakcji i użytkowników. Problemy z łącznością dotknęły również płatności dokonywanych za pośrednictwem narzędzia Buy Crypto oraz płatności kartą na stronie internetowej i w aplikacji.

Kraken w pierwszym komunikacie zapewnił, że pracuje nad rozwiązaniem problemu, a później podał informację o zidentyfikowaniu problemu i zastosowaniu odpowiednich środków naprawczych. Wczoraj informowaliśmy również o problemach technicznych giełdy Coinbase. W tym przypadku zbiegły się one z nagłym wzrostem wartości BTC. W efekcie obie giełdy spotkały się z dużą krytyką ze strony klientów, którzy nie mogli zrealizować swoich transakcji i skorzystać na wysokiej cenie BTC.

kraken wraca do japoni
reklama
reklama