Portfel Trezor umożliwia zakup kryptowalut za pośrednictwem MoonPay | Wiadomości | CrypS.

Portfel Trezor umożliwia zakup kryptowalut za pośrednictwem MoonPay

Mariusz Przepiórka
portfele sprzętowe trezor udostępnią opcję zakupu kryptowalut poprzez integrację z MoonPay

Firma oferująca portfele sprzętowe Trezor umożliwi bezpośrednie zakupy kryptowalut dzięki nawiązaniu współpracy ze startupem MoonPay.


Wspierany przez głównych inwestorów branżowych, w tym Tiger Global i Coatue, MoonPay to usługa płatności kryptowalutowych, która pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać kryptowaluty i tokeny NFT za pomocą kart debetowych, kredytowych i innych metod płatności.

W kwietniu 2022 roku firma zebrała 87 mln USD od inwestorów takich jak Justin Bieber i Snoop Dogg, aby skupić się na NFT i Web3.

Współpraca z MoonPay opiera się na poprzednim partnerstwie Trezora z Invity, narzędziem do porównywania giełd kryptowalutowych zintegrowanym bezpośrednio z portfelem. Invity jest startupem działającym pod firmą macierzystą SatoshiLabs. Platforma łączy klientów z zaufanymi giełdami partnerskimi i umożliwia przeprowadzanie płatności za pomocą różnych metod. W sumie trzy platformy zapewniają funkcje kupna, sprzedaży i wymiany bezpośrednio w portfelu Trezor.

Nowa opcja zwiększa bezpieczeństwo płatności

Nowa współpraca umożliwia klientom kupowanie i sprzedawanie szerokiej liczby kryptowalut za pośrednictwem portfela kryptowalutowego bez konieczności wpłaty depozytu. Obecnie Trezor obsługuje ponad 1000 kryptowalut, w tym BTC, ETH, USDT, BNB, ADA i inne.

Najnowsza informacja to kolejny kamień milowy w kwestii zakupów kryptowalut na platformie Trezor, ponieważ portfel sprzętowy wcześniej wspierał zakupy kryptowalut w swojej natywnej aplikacji Trezor Suite. Opcja była dostępna za pośrednictwem narzędzia do porównywania giełd kryptowalutowych stworzonego przez Invity od końca 2020 roku.

– Umożliwiając właścicielom Trezor kupowanie kryptowalut bezpośrednio z ich portfela, kierujemy się w stronę zaangażowanej grupy użytkowników kryptowalut, którzy bardzo poważnie traktują bezpieczeństwo – powiedział starszy menedżer ds. rozwoju biznesu MoonPay Antonio Talledo. – Dzięki tej współpracy przejmujemy inicjatywę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa, swobody i wolności finansowej setkom milionów ludzi na całym świecie.

portfele sprzętowe trezor udostępnią opcję zakupu kryptowalut poprzez integrację z MoonPayreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.