Ponad 31 000 adresów uprawnionych do udziału w nowym airdropie od Optimism! | Wiadomości | CrypS.

Ponad 31 000 adresów uprawnionych do udziału w nowym airdropie od Optimism!

Karolina Kropopek
Optimism Airdrop

Znany kryptowalutowy projekt ogłosił trzecią rundę airdropa, której wartość wynosi 19,4 mln dol. Kto może ubiegać się o odbiór “darmowych” tokenów OP?


Twórcy drugiego co do wielkości rozwiązania skalowania warstwy 2 (L2) dla blockchaina Ethereum postanowili nagrodzić użytkowników sieci za ich aktywność i zaangażowanie w tworzenie społeczności Optimism. Wiadomo już, że do odbioru najnowszego zrzutu uprawnionych jest ponad 31 tys. adresów kryptograficznych.  

Optimism uruchamia kolejny airdrop

Znana sieć L2 już po raz trzeci nagradza swoich użytkowników za ich zaangażowanie. Wcześniej Optimism zorganizował dwie rundy zrzutów. Pierwszy airdrop rozpoczął się 1 czerwca 2022 r. W jego ramach przydzielono 200 mln tokenów OP 250 tysiącom wczesnych oraz aktywnych uczestników sieci. 

Na drugą rundę airdropa przeznaczono ponad 11 mln tokenów OP dla 307 965 unikalnych adresów kryptograficznych. W ten sposób nagrodzono użytkowników oraz uczestników zarządzania projektu Optimism. Do rozdania doszło 9 lutego 2023 r. 

Należy przypomnieć, że w przypadku pierwszego aidropa tylko 166 mln tokenów OP trafiło do uprawnionych adresów kryptograficznych. Oficjalny komunikat od Optimism z 15 września br. wskazuje na to, iż coiny OP z pierwszego airdropa zostały rozdystrybuowane wśród adresów kryptograficznych powodów. 

Według danych on-chain około 25% adresów kryptograficznych kwalifikujących się do odbioru OP w dalszym ciągu nie wzięło udziału we wspomnianych zrzutach. Ze względu na swoją determinację związaną z nagrodzeniem każdego użytkownika zaangażowanego w rozwój sieci, Optimism postanowił przeprowadzić trzecią rundę zrzutu. 

Szczegóły dot. nowego rozdania OP

Trzeci airdrop skierowany jest do użytkowników Optimism, którzy przegapili wcześniejsze zrzuty. Rozpoczął on się w poniedziałek (tj. 18 września br.). Do jego odbioru kwalifikują się adresy, które przekazały siłę głosu swoich tokenów OP między 20 stycznia a 20 lipca 2023 r.

Poprzednie zrzuty Optimism miały 6 kryteriów kwalifikowalności. Dwa z nich przeznaczone są dla użytkowników OP Mainnet i koncentrują się na wczesnych i aktywnych użytkownikach. Pozostałe cztery kryteria dotyczą L1 Ethereum, a co za tym idzie, są ukierunkowane na udział w zarządzaniu o sumie dodatniej oraz aktywny wkład i uczestnictwo w sieci. 

Każda z przedstawionych kategorii jest odrębna. Oznacza to, że adres kryptograficzny może kwalifikować się do wielu zrzutów i otrzymać odpowiednią sumę tokenów. 

Optimism Airdropreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.