Polygon nawiązuje współpracę z Mastercard | Wiadomości | CrypS.

Polygon nawiązuje współpracę z Mastercard

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
polygon matic

Dostawca płatności Mastercard ma nawiązać współpracę z Polygon (MATIC) w celu uruchomienia tzw. programu “akceleratora muzycznego” Web3.


Celem programu będzie wsparcie muzyków w zakresie narzędzi i zasobów, których potrzebują, aby prosperować w gospodarce cyfrowej. Program będzie obejmował serię warsztatów i możliwości mentorskich zaprojektowanych, aby pomóc muzykom zrozumieć, jak wykorzystać technologię blockchain i zdecentralizowane finanse (DeFi).

Mastercard i Polygon

Jak podaje Mastercard, program skupi się na czterech kluczowych obszarach: tworzeniu treści, dystrybucji, promocji i monetyzacji. Muzycy mogą dowiedzieć się, jak wykorzystać technologię blockchain do tworzenia i dystrybucji muzyki oraz jak wykorzystać platformy DeFi do finansowania swoich projektów i promocji twórczości.

Program umożliwia również muzykom nawiązanie kontaktu z ekspertami i innymi osobami z branży, a także dostęp do zasobów, takich jak finansowanie i wsparcie marketingowe. Mastercard i Polygon mają nadzieję, że program pomoże muzykom lepiej zrozumieć, jak rozwijać swoją karierę, korzystając z rosnącej gospodarki cyfrowej

CEO Polygon Studios, Ryan Watt, skomentował nowy program w następujący sposób:

Web3 ma potencjał, aby umożliwić nowemu rodzajowi artystów zbudowanie bazy fanów, zarabianie na życie i wprowadzenie nowych mediów do samoekspresji i działania na własnych warunkach.

Adopcja blockchaina MasterCard

Program jest najnowszą z serii inicjatyw uruchomionych przez Mastercard w celu promowania przyjęcia technologii blockchain i DeFi. Firma współpracowała już wcześniej z wieloma innymi organizacjami, w tym ze Światowym Programem Żywnościowym i Organizacją Narodów Zjednoczonych, w celu uruchomienia podobnych programów, których celem jest wyposażenie osób i firm w narzędzia i zasoby potrzebne do rozwoju w gospodarce cyfrowej.

Oczekuje się, że współpraca Mastercard z Polygon będzie stanowić znaczący impuls dla rozwiązania do skalowania warstwy 2 Ethereum (ETH). Partnerstwo da Polygonowi dostęp do rozległej sieci kupujących i sprzedających Mastercard i pomoże dalej napędzać adopcję technologii blockchain i DeFi wśród muzyków i innych twórców.

polygon maticreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.