Phantom Wallet dodaje obsługę Ethereum i Polygon | Wiadomości | CrypS.

Phantom Wallet dodaje obsługę Ethereum i Polygon

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Phantom Wallet

Zespół programistów Phantom ogłosił wsparcie dla sieci Ethereum i Polygon w portfelu kryptowalutowym opartym na Solanie.


Premiera zmodernizowanego produktu odbędzie się w ciągu kilku tygodni. Niedługo potem projekt odsłoni publiczną wersję portfela multichain.

Według The Block, liczba aktywnych użytkowników Phantoma przekracza 3 miliony. Jest to jeden z najpopularniejszych portfeli opartych na Solanie, stworzony przez twórców protokołu DeFi 0x. Jego najważniejsze cechy to: obsługa NFT i wygodna reprezentacja tokenów różnych ekosystemów bez konieczności przełączania sieci, jak w MetaMask.

Phantom na Androida

Dla przypomnienia, w kwietniu twórcy Phantoma uruchomili mobilną wersję aplikacji na Androida. Uruchomienie mobilnej wersji portfela zapowiadali już w listopadzie 2021 roku. W grudniu powiedzieli, że będą licytować dostęp do wersji beta aplikacji na iOS w formacie aukcji holenderskiej, ale pod naciskiem społeczności porzucili te plany.

Produkt na Androida otrzymał podobny zestaw funkcji jak aplikacja na iOS. Użytkownicy mogą wysyłać, otrzymywać i wymieniać cyfrowe aktywa, w tym tokeny DeFi i NFT.

W styczniu 2021 roku operator Phantom zamknął rundę finansowania Series B o wartości 109 mln dolarów, której liderem była firma venture capital Paradigm.

Phantom Walletreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.